2726

من بوی عفونت میاد ازم(خیلی کم)

بخاطر لینکه روزای اول انقدر درگیر دخترم بودم و مریض بود قرصامو نخوردم و مراقبت نکردم از بخیه ها

الان بهتر شدن

۹ روز هست که گذشته

ولی هنوز هستن بخیه ها 

مال شما چند روزه خوب شد و اثری از نخ و ..نبود؟

لالایی غنچه ی پونه لالایی.بدون که شب نمیمونه لالایی..لالایی هر غمی که گفتنی نیست..همه دردای ما که گفتنی نیس..همه دردای ما که گفتنی نیست...

راستی یه سوال دیگه؟‌میتونم یکی از دندونامو که قبلا عصب کشی کردم و الان خورد و خاکشیر شده رو ببرم بکشم؟ مشکلی نیس؟؟

لالایی غنچه ی پونه لالایی.بدون که شب نمیمونه لالایی..لالایی هر غمی که گفتنی نیست..همه دردای ما که گفتنی نیس..همه دردای ما که گفتنی نیست...

سزارین؟ روز هفتم نگاه کردم هیچی نبود. من تو بارداری دندونم کشیدم

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من بعد از دستشویی با سشوار خشک میکردمو خودمم با آبو بتادین و سرم شستشو میشستم ۶روزم افتادن

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

کمپوت اناناس زیاد بخور داروهات هم بخور ،اب گوشت زودتر خوب میشه 

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .
تو 15روز طبیعی زایمان کردم افتادش هیچ اثری ازش نمونده

میدیدی گره ها و بخیه هارو که افتاده؟ یا اصلا متوجه نمیشدی کی و چه موقع افتاده؟

تا ی ماه کاملا خوب شد جاشم نموند

مال من انگار برش ریز ریز خورده.یعنی ممکنه بخاطر اینکه زیاد روی صندلی نشستم و روی لگنم نشستم کشیده شده باشه پوستم و اینجور شده باشه😣؟

آخه گره ها و بخیه ها هست هنوزم.ولی از کنار بخیه ها عمودی عمودی ترک ترک خورده انگاری مثل خراش چاقو روی دست..خوب میشه؟ بسته میشه؟ 

تا ی ماه کاملا خوب شد جاشم نموند

مال من انگار برش ریز ریز خورده.یعنی ممکنه بخاطر اینکه زیاد روی صندلی نشستم و روی لگنم نشستم کشیده شده باشه پوستم و اینجور شده باشه😣؟

آخه گره ها و بخیه ها هست هنوزم.ولی از کنار بخیه ها عمودی عمودی ترک ترک خورده انگاری مثل خراش چاقو روی دست..خوب میشه؟ بسته میشه؟ 

توبیس روزکاملاافتادن همشون

دونه دونه گره هارو میدی که افتادن؟ یا اصلا ندیدی و متوجه نشدی؟

مال من انگار برش ریز ریز خورده.یعنی ممکنه بخاطر اینکه زیاد روی صندلی نشستم و روی لگنم نشستم کشیده شد ...

بخیه هات دونه دونس یا مث سزارین یکسره

2706