2726

خانومامن ازاین ماه اقدام کردم به بارداری ومیخوام ان شالله سال ایند ارشدامتحان بدم باتوجه به اینکه ٣روزدرهفته هم سرکارم به نظرتون سخته؟ ازپسش برمیام؟؟؟ ارشدرشته ام یه شهردیگه است میترسم ریسک بزرگی باشه باوجودبچه کوچک یابارداری سختم نمیشه؟

َمن جــــــهـــانم روبه لبـخــ💋ــند تومدیــــــــونم💘🧿 🌹🌹🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

به نظر من اگه بشه همشو باهم انجام داد خیلی سخته میگذره تو زندگی من یا بچه یا کارودرس همش باهم به هیچ عنوان چون میدونم کم میارم

کاربری قدیمیم ولی به علت شناسایی شدن تغیر کاربری دادم

من. بستگی به وضعیت بارداریت داره. اگه مثل من بدویار باشی نمیشه واقعا مگه اینکه باهات همکاری کنن تومحل کار و دانشگاه. اگه بارداری نرمالی داشته باشی میشه.

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش ۸۴/۵، وزن فعلی ۸۳/۸، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳
عزیزم اول ارشد رو بده .بعداقدام کن چند سالته؟

٣٠سالمه امسال اشتباه کردم دفترچه ارشد نگرفتم یهویی به ذهنم خطور کردچقدراشتباه کردم این همه سال بیکاربودم ارشدامتحان ندادم 

من سردخترم بارداربوددانشجوبودم آخرین ترمم هم پسرم دنیااومد

بالچه میرفتم سرکلاس اجازه مبگرفتم نرم وفقط طول سال واسه جزوه رفتم بعضیااجازه نمیدادن بعضیاباتعهدو...اجازه مبدادن که اعتراض به نمره م نزنم بعضیام اجازه میدادن وتعهدم نمیگرفتن ونمره ی خودمم میدادن

سخت بودنش که سخته الحمدا...که تموم شد

بستگی به استاداتون داره اکثراواسه ارشدخوبن...

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
من سردخترم بارداربوددانشجوبودم آخرین ترمم هم پسرم دنیااومد بالچه میرفتم سرکلاس اجازه مبگرفتم نرم وف ...

میخوام غیرانتفاعی برم به نظرتون بازم سخت میگیرن؟

2706