1421
1411

خدا ازت گله دارم من اصلا خیلی کثیف و گناهکارم اما تو که ارحم الراحمینی چرا

چند ساله صدات میکنم چرا نظری نمیکنی

دلم داره میترکه

پناهم تویی ازم رو برنگردون نا امیدم نکن😭

هرچقدر تلاش میکنه نمیشه

تو دستمونو بگیر

دارم دق میکنم

هیولای پخش لوازم  آشپزخانه رو بشناسید

مدرکت چیه

یا حسین میدونم امضامو میخونی بهم بگو از دلت میاد؟😖آره از دلت میاد که وقتی تنهام وقتی بی یاورم کمکم نکنی 😭از دلت میاد اینهمه صدات میکنم نگام نکنی یا اباعبدالله آقا به کرمت قسم به بزرگیت قسم حاجت منو بده😭
1390

کار نیست پول نیست ازدواج نیست خدایا ما بندهات باید چیکار کنیم باید بریم بمیریم؟

یا حسین میدونم امضامو میخونی بهم بگو از دلت میاد؟😖آره از دلت میاد که وقتی تنهام وقتی بی یاورم کمکم نکنی 😭از دلت میاد اینهمه صدات میکنم نگام نکنی یا اباعبدالله آقا به کرمت قسم به بزرگیت قسم حاجت منو بده😭

حالا یه عده میان میگن هیچ کس بیکار نیست. هیچ کسم با پارتی نرفته سرکار. مگه بی لیاقت باشه. 

طبیعت واقعی بشر شادی است. هر انسانی بدون استثنا و به طور آگاهانه یا نا آگاهانه به دنبال شادی است. ماهاریشی
کار نیست پول نیست ازدواج نیست خدایا ما بندهات باید چیکار کنیم باید بریم بمیریم؟

ای گفتی

هزارتا فشار و گناه هم باید تحمل کنیم

من نمیدونم دیگرون چقدر زود ازدواج میکنن و خوشبخت هم میشن

اما واس ما همش با سختیه 

1394
ای گفتی هزارتا فشار و گناه هم باید تحمل کنیم من نمیدونم دیگرون چقدر زود ازدواج میکنن و خوشبخت هم م ...

به ما میرسه شوهر نیست میشه😒

حالا یه عده میان میگن هیچ کس بیکار نیست. هیچ کسم با پارتی نرفته سرکار. مگه بی لیاقت باشه. 

هرجا میره ۵ سال ۲ سال سابقه میخوان از کجا بیاره.

از بس گرونی کردن

نمیشه کار ازاد زد

کارخونن ها هم با زور دارن میرسونن دیگه نیرو برنمیدارن

میمونه ازمون استخدامی که اونم وضعیتش مشخصه

هرجا میره ۵ سال ۲ سال سابقه میخوان از کجا بیاره. از بس گرونی کردن نمیشه کار ازاد زد کارخونن ها هم ...

👌👌👌

1387
مشکلاتت مثل من

۷ ساله دوستیم به خاطر بی پولی و شغل موندیم

گناه ما چیه

دیگه بریدم خستم

منم دلم شوهر ازدواج خونه زندگی میخواد

خونمون شده برام زندان دیگه نمیتونم تحمل کنم

مخصوصا خواهرام متاهلن خیلی فشار میکشم

و اذیتم میکنن

اگه منم خونه زندگی داشتم میرفتم نمیددمشون

وای کاش تا عید معجزه شه ازذواج کنم

چطور تحملش کنم

هرجا میره ۵ سال ۲ سال سابقه میخوان از کجا بیاره. از بس گرونی کردن نمیشه کار ازاد زد کارخونن ها هم ...

من دوست دارم حرف بزنم چی بگم که کاربریم نترکه. این سومین کاربریم هست. من 6 سال سابقه مفید دارم. من کجا نشستم؟ همون جایی که می خوام؟ مسلما نه. 

طبیعت واقعی بشر شادی است. هر انسانی بدون استثنا و به طور آگاهانه یا نا آگاهانه به دنبال شادی است. ماهاریشی
1391