2726

یعنی ازدواج فقط رابطه جنسی و اینا؟! بهترین سالای عمرمون پای دروغا و خیانت و پستی بعضی آقایون گذشته... تحمل حرف سرد توهین فحاشی کتک تحقیر بازی کردن با آبروی ی خانواده و ی دختر بی گناه..الان که همه فقط پول براشون مهمه چه تنبیهی بهتر از مهریه؟! میگه من خودمو زنمو میکشم ولی مهریه نمیدم... یا زنمو میکشم دیه میدم مهریه نمیدم.... چی دل آدمو خنک میکنه؟! مهرو ببخشم تا بیشتر شیر بشن؟! برن بقیه رو هم بدبخت کنن... خداروشکر شما راضی که بخشیدی اما همه مثل هم نیستن شاید من تا ابد فقط احتیاج به بیمارستان و تيمارستان داشتم از دست کارای شوهرم این خرج منو بابای بیچاره باید بده؟! من فقط دعا میکنم خواهرشوهرم سیاه بخت بشه ازبس همین حرفای شمارو واسه همه تجویز میکنه سنی هم نداره جوجس... اما بخودش که میرسه انتظار بهترین چیزارو داره... کدوم دختری زندگیشو دوس نداره؟! از هر راهی میخاد شوهرشو سربه راه کنه... هیچکس از روز اول نگفته من الا و بلا طلاق میخام همه به امید و آرزو رفتن خونه بخت.... میشد همین خانوما بشینن خونه شوهر اما هرروز خیانت کنن... اعتیاد داشته باشن وسیله خونه بفروشن.. آبرو شوهرو ببرن؟؟؟؟ طلاق برای هر دوطرف خوبه پس فقط هر غلطی ی تاوانی داره هر تعهدی هر بله ای... در آخر من اگر حقمو بگیرم تاابد ازدواج نمیکنم چون میدونم اول و آخر میان زندگیمو خراب میکنن... نمیخام با خانوادم باشم دوس دارم مستقل باشم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تاوانش رو میدی هاااا  نگید مهریه حلاله ... اینهمه سکه حلال نیست برای چند ماه زندگی .. خدارو خو ...

میدونی به موقعش چقدر اذیت شده؟؟؟؟چقدر اشک ریخته؟چقدر حرف خورده ازاین واون چقدر نگاهای مردمو تحمل کرده؟؟؟؟

2728
اره عزیزم حقته تاقرون اخرش بگیر نوش جونت.....من درکت میکنم کاملا

ولی شوهر دومم اصلا ب حانوادش نگفته من زن بودم و طلاق گرفتم کسی از خانواده شوهرم خبر نداره میگه اگ بهشون بگم بعدا سر کوچکترین حرفی ازیتت میکنن یا سرزنش میگه مهم خودمم ک قبول کردم ب دیگران ربطی نداره

وا چرا ؟؟ دیوونه بوده

منم دلم به طلاق نیس دارن طلاقم میدن...بعد دوسال ونیم عقد میدونی چقدر برام سخته تحمل حرفای مردم ونابودشدن احساسم؟؟؟من هیچوقت نمیبخشمون ومهریمم میگیرم.....چون باید تاوان بده

چه گناهی کرده طلاقش داده دختر خوب ؟ نتونسته باهاش زندگی کنه ، اونم شکست خورده ، اونم بی آبرو شده ، چ ...

قبول کن بعضی مردا ازاون عوضیایی هستن که تعهد ومسئولیت زندگی چرخوندن ندارن ومیان چن سال بایه دختر بازی میکنن ومیزارن میرن این وسط فقط اون دختر بدبخت ضربه میخوره

منو هم خیلییییی راحت طلاق دادن  پونصد تا مهرم بود  بخشیدم  شوهر. مثل ماه خدا گذاشت ...

عزیزم اینکه بخواد مهریه بگیره یاببخشه یه تصمیم کاملا شخصیه وبه خودش مربوطه...ماایرانیا کی میخوایم یاد بگیریم که توکارا وتصمیمات همدیگه دخالت نکنیم؟

2706