2410
2553

گروه یا کانالی داری ک ادمو ترغیب کنه؟

جوری ک ادم کنار کساییه که پر از انرژی منفی میفرستن و ما مث کوه باشیم؟

میشه واسه رسیدن به حاجتم صلوات بفرستین💚😢              خدایا ستارالعیوبی😢😢                         خدایا معجزتو نشونمون بده 😢😢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من جواب نديدم متاسفانه ولى زيادن 

باید از ته دل بهش ایمان داشته باشی به جای توجه به چیزایی که قبلا پیش اومده به رویاهات توجه کن تمام توجهت به هدفت باشه نه مشکلات الانت

2720
2714
همش گریه میکنم..

نشنیده بگیرشون اونا خودشون تو تفکرات محدود خودشونن خودشون ادمای کوچیکین رویا ندارن نمی تونن تصور کنن کسی به رویاهاش برسه بهشون چیزب نگو اهمیت نده پسر خاله من 6ماهه می خواست ایلتس بیاره همه می گفتن نمی تونن اهمیت نداد تلاش کرد تونست

نشنیده بگیرشون اونا خودشون تو تفکرات محدود خودشونن خودشون ادمای کوچیکین رویا ندارن نمی تونن تصور کنن ...

😔❤چی بگم....دلم خونه..

میشه واسه رسیدن به حاجتم صلوات بفرستین💚😢              خدایا ستارالعیوبی😢😢                         خدایا معجزتو نشونمون بده 😢😢
همش گریه میکنم..

هر کی میگه نمی تونی ادم کوته فکریه که درک کافی از تواناییای انسان نداره تو تصور کنی بی هوش شدی مغز خود به خود بیهوشت می کنه خیلی مواقع ما به جایی رسیدیم که فکر می کنیم ته خطه ولی با یه اشاره از اون شرایط بیرون میایم به خدا ایمان داشته باش و به بهتر شدن اوضاع

هر کی میگه نمی تونی ادم کوته فکریه که درک کافی از تواناییای انسان نداره تو تصور کنی بی هوش شدی مغز خ ...

ممنون عزیزم ❤

ممنون عزیزم ❤

خواهش می کنم عزیزم به نکات مثبت زندگیت فکر کن موفقیت هر چند کوچیک قبلا فکر می کردی بتونی به اینجا برسی نه پس بعدا هم به چیزی که الان فکرشم نمی کنی میرسی

خواهش می کنم عزیزم به نکات مثبت زندگیت فکر کن موفقیت هر چند کوچیک قبلا فکر می کردی بتونی به اینجا بر ...

❤💖❤💖