2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
الان لاعر تری ؟ خوب تپل شد صورتت ؟ بدنت تپل شد شاید چاق شدی پف نبودا؟ شاید بخاطر چای شدنت صورتت تپل ...

الان چاق شدم شدم 67کیلو بعد زایمان...نه قبل عروسی خوردم خدود چند هفته صورتم قشنگ پر شد ولی بدنمم پر شد یکم ولی خیلی استایلم خوب شد درکل الان دوست دارم اونجوری بشم باز هفت کیلو لاغر کنم مثل اونموقه شه بیشتر هیکلم صورتم الان عالیه

جاوید عشق مامان
2738
ی سرلاک و هر روز چند قاشق میخوردین و اینکا یه سرلاک چند روز میرسه ؟ 

من تازه شروع کردم هرروز 2قاشق تو هر ی وعده میریزم، 3بار در روز

قیمتشم 19 هستش فک کنم 3هفته بتونی بخوری

و خدایی که بشدت کافیست😍
من نمیخوام چاق شم تاثیرش رو بدنو خیلی بود؟

نه اونقدرام من 57بودم شدم 59دوکیلو اضاف کردم...که خودم دوست داشتم ولی اگه شما نمیخایی اصلا بدنت چاق شه میخایی روش دیگه ایو پرسو جو کن

جاوید عشق مامان
چه خوب...ولی فک کنم پودر ژله که گفتی بهتر جواب بده...

من هردوشو دارم استفاده میکنم چون اصلا اشتها به غذا ندارم، شوهرم دیشب میگفت صورتت پر شده چیکار کردی😂😂😂😂

و خدایی که بشدت کافیست😍
من هردوشو دارم استفاده میکنم چون اصلا اشتها به غذا ندارم، شوهرم دیشب میگفت صورتت پر شده چیکار کردی😂 ...

خوش بحالت که اشتها نداری...من یه هفتست رژیمم خیلی دلم میخاد یه عالمه غذاو گوشتو فست فود بخورم خیلی اشتها دارم خداروشکر باز زیاد استعداد چاقی ندارم ولا الان صد کیلو بودم

جاوید عشق مامان
2706