2703
2553
عنوان

افسردگی حاملگی

| مشاهده متن کامل بحث + 360 بازدید | 52 پست
پس همون باهمیم‌ سن بارداریمون گلم ازمایششم برات تو یه روز نوشته؟ من فقط سونو رو‌نوشته به این فکر ک ...

با اینکه خواهر شوهر ندارم و کلا بچه ی من براشون نوه ی اوله ولی بازم اصلا محبت بلد نیستن... اره عزیزم من ازمایششم برام نوشته همون طبقه پایین مرکز سونوگرافی فک کنم انجام میدن، فقط برای این ازمایش هم باید ناشتا باشیم؟ 

با اینکه خواهر شوهر ندارم و کلا بچه ی من براشون نوه ی اوله ولی بازم اصلا محبت بلد نیستن... اره عزیزم ...

نه هرموقعی که سونو داد بعدش میری آزمایش اصلا نیازی نیست ناشتا باشی 

منم خیر سرم شوهرم تک پسره و... اصلا ذوق ندارن

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اوووف خدا صبرت بده  ان شاءا.. که زودی برین از پیششون

خونمونو داریم میسازیم تا تموم شه نمیدونم چقد طول میکشه واقعا... دیگه کلافه شدم شوهرم قبول نمیکنه وگرنه هم بابام هم عموهام چنتا سوییت دارن ک بی مصرف افتاده و چندبارم گفتن ک اگ میخواین بیاین برای زندگی ما ک قصد اجاره یا فروش نداریم ... شوهرم میگ همین مونده منت اینا بالا سرمون باشه

نه هرموقعی که سونو داد بعدش میری آزمایش اصلا نیازی نیست ناشتا باشی  منم خیر سرم شوهرم تک پسره ...

واقعا نمیدونم چ وضعیتی دارن مادر شوهرا، وگرنه پس فردا خودتون افتاده شدید کسیو ندارین، باید دور ما بگردین تا ماهم از جون و دل مایه بذاریم ن اینکه جوری رفتار میکنن من یکی ک گفتم اگ بلایی سرشون اومد کاری ندارم دیگه

2456
واقعا نمیدونم چ وضعیتی دارن مادر شوهرا، وگرنه پس فردا خودتون افتاده شدید کسیو ندارین، باید دور ما بگ ...

منم دقیقا 

گفتم بمیره هم یه قطره اشکی براش نمیریزم

اوووف خدا صبرت بده  ان شاءا.. که زودی برین از پیششون

ی بار پاش شکست، من ک عقد بودم اومدم خونشون موندم بیست روز و ازش نگهداری میکردم اما جاری بزرگم با اینکه ازدواج کرده بود فقط دوبار اخر شب اومد عیادت اونم خیلی خشک و رسمی... الان میفهمم دلیل رفتارش چی بود، همیشه همینجوریه و نزل و قربش از منی ک براشون کار میکردم بیشتر 

ی بار پاش شکست، من ک عقد بودم اومدم خونشون موندم بیست روز و ازش نگهداری میکردم اما جاری بزرگم با این ...

اوووف یه کوفتی میزدی بهش 

خیلی قدر ادمو میدونن من هروقت مناسبی چیزیه فرار میکنم که دیگه ازم توقع نداشته باشن عوضیا

2714
اوووف یه کوفتی میزدی بهش  خیلی قدر ادمو میدونن من هروقت مناسبی چیزیه فرار میکنم که دیگه ازم تو ...

اره دقیقا پدر شوهرم سکته کرد هم همین وضعیتو داشتیم.... از الان دیگ زیر بار زحمتاشون نمیرم دیگ توبه کردم

اره دقیقا پدر شوهرم سکته کرد هم همین وضعیتو داشتیم.... از الان دیگ زیر بار زحمتاشون نمیرم دیگ توبه ک ...

خوب میکنی هرچی بیشتر کار کنی فک میکنن وظیفته

پس ماه های اخر چی بخای نخوای از بس سنگینی باید بشینی خونه 😁😐

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤ای همه وجود من نبود تو نبود من ❤سلامتی مادرم و همسرم و دخترنازنینم دلوین خانم 🌈♥️خدایا شکرت برای همه چیز  🥹💗💐🌸🌱
2706