2737
2734
عنوان

قبولی فرهنگیان ....بیاین

837 بازدید | 44 پست

بچه ها من امسال گردشگری روزانه یزد قبول شدم ...میخوام ببینم سال دیگه فرهنگیانم نمیتونم برم؟

کیا مثل من قبولیشون ی چیز دیگه بوده و فرهنگیان میخوان یا اصلا تونستن قبول بشن؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من  فرهنگیان قبول شدم  ولی زیاد دیدم میرن دانشگاه بعد انصراف میزنن کنکور میدن فرهنگیان قبول میشن ولی فک کنم نری دانشگاه دولتی محرومیت میزنن 

بی نیازم از هر نگاهی جزخدا  ... 😊تنها تکیه گاه زندگیم خداست 💝که اگه روش رو ازم برگردونه با مخ خوردم زمین   تمام امیدم اینه که روزای سختم رو میبینه ،صدا زدنامو ،کمک خواستنامو میشنوه ،شکر کردنامو ،تلاشامو  و...خلاصه حواسش شش دونگ جمعمه 💪همیناس که منو از دستی که موقع غرق شدنم سمتم دراز میشه مطمئن می کنه 🌿.
مبارک باشه عزیزم.میدونی زمان ثبت نام کِی هس؟

ممنونم گلم اینترنتی که فردا هست انگار ولی حضوری مشخص نشده هنوز 

بی نیازم از هر نگاهی جزخدا  ... 😊تنها تکیه گاه زندگیم خداست 💝که اگه روش رو ازم برگردونه با مخ خوردم زمین   تمام امیدم اینه که روزای سختم رو میبینه ،صدا زدنامو ،کمک خواستنامو میشنوه ،شکر کردنامو ،تلاشامو  و...خلاصه حواسش شش دونگ جمعمه 💪همیناس که منو از دستی که موقع غرق شدنم سمتم دراز میشه مطمئن می کنه 🌿.
2738

ببین یه کاری کن

یه ترم برو همین رشته ای که قبول شدی رو بخون

بهمن ماه توی تکمیل ظرفیت فرهنگیان شرکت کن اگه قبول شدی انصراف بده

خیلی از دوستام اینجوری اومدن فرهنگیان

در دلم خواستن مرگ کسی نیست ولی کاش هرکس به تو دل بست بیاید خبرش♥️
اینترنتی نوشته از ۳۱ شهریور که:(

والا نمیدونم یه بار میگن 27 یه بار میگن 31فهلا اطلاعیه اهواز نوشته 27

من  فرهنگیان قبول شدم  ولی زیاد دیدم میرن دانشگاه بعد انصراف میزنن کنکور میدن فرهنگیان قبو ...

دانشگاهو که حتما میرم اگه شد که یه ترمه انصراف میدم اگه نه هم سال بعد 

2706