2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

هیچ وقت این کارو نکن،،،قلب مردا خیلی کوچیکه هیچ تضمینی نیست که عاشق طرف نشه

عشقا میشه برای مشکل پدرم صلوات بفرستید..میگن هر نفسی یه گرمایی داره،،،الهی بحق نفسهاتون مشکل پدرم حل بشه
2738

هرگز این کارو نکن ازین فازم بیا بیرون اگه دوستم داشته باشه خیانت نمیکنه ‌و اینا

این یه تصمیم بچه گانه و اشتباهه بارهام روانشناسا ردش کردن

به سختی به دستش اوردم. خدا دامن همه منتظرهارو زود زود سبز کنه انشالله

خودت دوس پسره نباشی😥😥😥

شوخی😘

برام بمون تمام دار وندارم فدای چشمای قشنگ ومعصومت دیگه منتظر هیچ معجزه ای نیستم که بشینی حرف بزنی یا راه بری فقط بمونی برام کافیه زندگی جانم رووووووووله😍😍

ببخشیدددددد ک اینو میگم اما اگه اگه اگهههههه دوس پسرتم روفوزه نشه به هر خانمی شمارشو بدی امکان داره مخشو بزنه دوست عزیز بد نیست یکمم فکر کنی

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                

اصلا تو این کارا ریسک نکن یک درصد فکر کن هم واسه خودت هم واسه اون امتحان کننده خطر داشته باشه و تو دردسر بزرگ بیفتی .تو یه گروهی یه دختره همین حرف توروزد یکی از اعضای گروه که خودشو مجرد معرفی کرده بود این کارو قبول میکنه و طرفو امتحان میکنه شوهر این خانم میفهمه و کارشون به طلاق میکشه اون دختر هم الان پاش گیره همیشه قبل از هر کاری به عواقبش فکر کن .یا خودت با یه خط دیگه امتحانش کن

2706