2733
2734
عنوان

پول ازشوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 1433 بازدید | 89 پست

یعنی چی پولو پس نده

استاتر خدا راضیه همسرت با نیت صاف رفته برا خواسته تو پول قرض کرده بعد تو بری خرید 

درسته تو هم حق داری ولی جور دیگه نیازات رو بگو

الانم پولو برو پس بده بگو کلاس کنسل شد یا از محیط کلاس خوشم نیومد

گذاشتم دوره بعدی ثبت نام کنم بعد هم هر ماه یه مقدار پول بردار برا کلاس خیالیت

شوهرت الان اون کاری که خواستی رو انجام داده رفته بخاطر نیازت تلاش کرده

الان دیگه براش عادی شده

میشه برای حاجتم  که اینده و زندگیم رو تغییر میده  از ته دل دعا کنید  و صلوات بفرستید...
همه میگن  میگه خونه مادرت نیا ولی خوب معده درد گرفتم از هیچی نبودن توخونه، هی گفتم وضع  زن ...

عزیزززممم معلومه بنده خدا دستش خالیه خسیس بازی در نمیاره.اگه دستش خالیه  و تنبل بازی در نمیاره و تمام تلاششو میکنه باهاش راه بیا گنا داره

کلی دستم درد میگره تایپ میکنم،یه ری اکشن نشون بده.....والا  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انقد بدم از کلمه وظیفشه میاد مگه شوهر دشمنه ک همیشه از بدش میگید اسی جان من تو زندگی شما نیستم ک بخوام نظر بدم یا قضاوت کنم ولی راهای دیگه ای هم بود ک بهت ثابت بشه ک ارزش داری یا نه حالام کاری نداره برو پول بهش بده بگو فکرش کردم کلاس نمیرم 

2731
پس كارت خالي دستته؟؟؟ بده به خودش اون كارتا رو  فقط من نفهميدم الان كلاس نميري؟؟؟؟ خب نميگه چر ...

دانشگاه میرم الکی گفتم دانشگاه نرفتم جریمه شدم یعنی عدم مراجعه برام زده بودن  اما کارامودرست کردم ولی بهش گفتم جریمه شدم😒☹☹☹😒😒

سلامتی همه الخصوص دخترم ومامانم صلوات   

دوسش دارم شوهرم دشمنم نیست اما ی خورده فکر میکرد من بی نیازم و ....خدا شاهده اصلا راضی نیستم ب اینکار بعضی  ها میگن نده، ی عده میگن بده بهش چیکارکنم

ی مثال هست میگه طرف پیاز تو خونه نداشت رفت نون خرید حالا حکایت توعه تو بقول خودت یخچالت خالیه خونه م ...

بهش گفتم شاید ی تومن و تخفیف بدن گفت اگه بدن این کارتون واونکارو کن میدونه تو کارتم هست امروزم زنگ زد گفت رفتی دانشگاه چی شد

2738
تاحالا پول حقه بازی نخوردم توش موندم، از یطرفم  مامانم میگه باید بری دانشگاه بزار حداقل گرسنگی ...

مگه نميگي شوهرم يه كارت گذاشته تو خونه واسه خرج عا و خريد خونه و خورد و خوراك 

پس چرا تو خونتون چيزي واسه نهار و شام نيست كه مجبوري بري خونه مامانت

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 

من تعجب میکنم شوهرت پول دانشگاهت میده اونوقت یخچال خونتون خالیه؟کلا پر روش کردی از اول رفته خونه بابات فک میکنه وظیفه بابات تا اخر عمر خرج تو رو بده پول دانشگاتم بگیر برو واسه یخچالتونم چیزی بگیر ک خالی نباشه بزتر ی ماه قسط عقب بیفته کارمزد ک بده دیگه میفهه خرج خونه از همه واجب تره

عزیزم اگه شوهرت درامدش زیاد نیس و واقعا خسیسم نیس برو پولو بهش پس بده گناه داره،،،بچه ها مردا هم انسانن ب خدا ،خب یکی درامدش کمتره یکی بیشتر،،بذار قسطاتون تموم بشه ،شمام تا اونجا ک امکانش هست برا خودت خرج کن اگه واقعا الان در توانش نیس ولی داره کار میکنه گناه داره ک بهش فشار بیاری،،،با شوهرامون مهریون باشیم چرا همش بد مردا رو بگیم ؟کسی ک داره باید خرج کنه اونی هم ک درامدش کمتره باید مراعات کرد من باشم دلم  میسوزه ،،استارتر عزیز انشالله ک شرایط مالی شوهرتونم بهتر میشه

آی وی اف انجام دادم و این ماه انتقال جنین فریز دارم،،،فقط 2 تاجنین برام تشکیل شد،،، دوستای خوبم لطفا اگه ممکنه  برام ی صلوات بفرستین ک مثبت شه و نی نی بیاد توی دلم ممنون از همتون😍😍 ،،،،،4 آبان 98 انتقال دادم متاسفانه منفی شد 😳
عزیزم تو این شرایطه اقتصادی به سختی پول به دست میاد نباید فشار بیاریم به کسی

درسته عزیزم منظورم این که در حد عرف و نفقه خود اون خانم نه که خیلی چیزهای خارج از توان که خدای نکرده باز یه مشکلی پیش بیاد نه دلسوزی بیجا که شوهر اصلا ارزشی قائل نباشه برا زنش نه ریخت و پاش های غیر منطقی

من اگه به جای تو بودم اصلا به همسرم فشار نمی اوردم..اونم تو اوضاع اقتصادی الان...شاید خودت ندونی اما اوضاع اقتصادی شما نسبت به خیلی از ما نی نی سایتی ها بهتره...ما حتی تو خرج خورد و خوراک زندگیمون موندیم اونوقت شما دغدغدت ا میلیون تومن کلاستونه...این یک تومن درسته برای شما چیزی نیست اما واسه ما خیلی چیزا میشه ...اینم بدونین واسه یک مرد درداورترین چیز اینه که همسرش یه چیزی ازش بخواد اما نتونه براوردش کنه..پس سعی کنین از بعضی خواسته هاتون صرفه نظر کنین..کاری که خیلی از ماها داریم میکنیم...در صورتی که خونه پدرمون که بودیم هیچی کم و کسر نداشتیم.پس برای ما هم سخته 

2706