2726

آزاد فشار درس روت نیست میتونی بخونی ولی حواست باشه بخوای انصراف بدی یه پول قلمبه ازت میگیرن

من سال ۹۳ ۴ میلیون ازم گرفتن تا مدرکو دادن بهم.البته ارشد بودم من

🌸ریپلای های کل کل و بحث رو باز نمیکنم  و نمیخونم دوستان عزیز ..اگر چیزی میگم نظرم هست و مسلما مثل هر نظر دیگه ای مخالف های خودش رو داره🌸

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
آزاد فشار درس روت نیست میتونی بخونی ولی حواست باشه بخوای انصراف بدی یه پول قلمبه ازت میگیرن من سال ...

خب اگه فرهنگیان بیارم حاظرم بدم ولی اگه ن که همون حساب میمونم

🖤
وای چ بد  پسرتون برا چی انصراف میده

تغییر رشته میخواد بده

الان کنکور با سوابق داده اگه دانشگاه خودش قبول بشه پولی نباید بدیم

ولی اگه واحد دیگه قبول باشه باید تسویه کنیم

بین خودمان بماند، من کمی " دوستت دارم" زیر بالشم پنهان کرده ام ♥
خب اگه فرهنگیان بیارم حاظرم بدم ولی اگه ن که همون حساب میمونم

منم اون سال سراسری آوردم، دادم رفتم.اگه پولش برات مهم نیست بخون.مخصوصا ترم اول و دوم راحته فشار نمیارن میرسی بخونی

🌸ریپلای های کل کل و بحث رو باز نمیکنم  و نمیخونم دوستان عزیز ..اگر چیزی میگم نظرم هست و مسلما مثل هر نظر دیگه ای مخالف های خودش رو داره🌸

بچه ها میگن مدرک آزاد معتبر تر از پیام نوره خب؟

اما بعده ۴ سال کارشناشی واسه ارشد میشه یه آزمون داد(ممکنه)دولتی قبول بشه آدم اون موقع باز نگاه میکنن قبله ارشد مدرکت از آزاده یا پیام نور؟

منم اون سال سراسری آوردم، دادم رفتم.اگه پولش برات مهم نیست بخون.مخصوصا ترم اول و دوم راحته فشار نمیا ...

واقعا میتونم؟؟ منم اگه دبیری بیارم پولش برام مهم نیس میدم 

میتونم مثلا ترم ۲۰ کلا مرخصی بگیرم ؟؟ ک وقتم ازاد تر بشه

تنها ترسم امتحانای دانشگاهه

🖤
واقعا میتونم؟؟ منم اگه دبیری بیارم پولش برام مهم نیس میدم  میتونم مثلا ترم ۲۰ کلا مرخصی بگیرم ...

آره مرخصی هم فک کنم میشه.منم کارشناسی آزاد بودم.مثل سراسری نیست که مدام مجبور باشی درس بخونی.شب امتحانیه

آره مرخصی هم فک کنم میشه.منم کارشناسی آزاد بودم.مثل سراسری نیست که مدام مجبور باشی درس بخونی.شب امتح ...

خب شما بعدش سراسری اوردی؟؟ ترم اول ازاد بودی که خوندی ؟؟

🖤
خب شما بعدش سراسری اوردی؟؟ ترم اول ازاد بودی که خوندی ؟؟

بعدش سراسری آوردم آزاد رو ول کردم.آره یه ترم خونده بودم فقط.ورودی بهمن بودم.ارشد بودم البته نه کارشناسی

بله الان پسر من داره انصراف میده شهریه ثابت شش ترم باقی رو باید پرداخت کنیم

اشتباه بهتون گفتن 

مبادا پرداخت کنید

من یکبار انصراف دادم فقط ۱.۵ برابر شهریه ثابت رو باید بدید

بعد اگر دوباره بره یه واحد دیگه دانشگاه آزاد همون ۱.۵ برابر هم پس میدن فقط یه کم دوندگی داره

من انصراف دادم ترم بعدش دوباره رفتم آزاد ولی یه واحد دیگه

اون پولی که داده بودم به دانشگاه قبلی به عنوان بستانکار زدن تو حساب دانشگاه جدیدم

لطفا پیام خصوصی نفرستید. متشکرم
اشتباه بهتون گفتن  مبادا پرداخت کنید من یکبار انصراف دادم فقط ۱.۵ برابر شهریه ثابت رو باید بد ...

عزیز کی انصراف دادید شما؟؟ ترم چند بودید؟؟ چند ترم مانده بود؟؟

پسر من تیر ماه رفت دقیقا همین رو بهش گفتم

دانشگاه آزاد هست 

بین خودمان بماند، من کمی " دوستت دارم" زیر بالشم پنهان کرده ام ♥
2706