2726

من امسال کنکور دادم رشته گیاه پزشکی دانشگاه رازی کرمانشاه ملی و رشته مهندسی علوم و صنایع غذایی دانشگاه تهران مرکز آزاد قبول شدم الان نمیدونم کدوم رو برم

لطفا دوستانیکه اطلاع دارن راهنماییم کنن

هزینه ازاد هم مهم نیست صرف نظر از هزینه راهنمایی کنید

سلام.حالدان چیونه؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

تهران مرکز بهتره شغلم راحت تر میتونی پیدا کنی

خودت شهرت کجاست؟

خودم مقل چی از جن میترسما..👹👹😈😈👺👺ساعت دو شب داشتم کاربری جدید میساختم  به جن فکر میکردم 😱👾💀👻👽 اسمم شد جن💀😱خودمم ترسیدم پاشدم بخوابم کل بدنمو بردم زیر پتو که پاهامو نگیره😨 😨😨😨خلاصه حلالم کنید اگه یه لحظه موهای تنتون  سیخ شد از ترس و اطرافتونو نگاه کردید👻 ولی ازین به بعد پشماتونو بزنید خوب نیست یه خانوم با کمالات پشم داشته باشه..باردارا حلالم کنیدا 💖

من بودم دومی رو میرفتم به خاطر شهرش

ولی فک کنم گیاه پزشکی باحالتر باشهچ

‏200 سال پیش وقتی آمریکایی ها در لجن و کثافت زندگی میکردند ایرانیان مسواک میزدند.200 سال بعد وقتی آمریکایی ها کره ماه را فتح کردند ایرانیان همچنان مسواک میزدند!! آخه بهداشت خیلی مهمه

بنده یک عدد گیاه پزشک بیکااار

100 در 100 صنایع غذایی بهتره،  کارش بیشتره اما گیاه پزشکی و کلا رشته های گیاهی کارش خیلی کمه،  چون تخصصی گیاهیه و اینکه به کشاورزی اصلا تو ایران اخمیت داده نمیشه

من بودم دومی رو میرفتم به خاطر شهرش ولی فک کنم گیاه پزشکی باحالتر باشهچ

نه بابا،  کجاش باحاله

همش باید دنبال سوسک و حشره بدویی که ببری نشون استاد بدی نمره بگیری،  حشره شناسی و افت شناسی خیلی داره تو واحداش

2706