2737
2734

آیا داریم چنین چیزی؟ 

وقتی بینچند تا تاپیک یه نفر یکی شاد و اوکی هست ویکی پر غصه، چقد احتمال می دیدکسی دروغگو باشه،

چقد احتمال می دید در حالات روحی مختلف پست گذاشته باشه و ابعاد مختلف زندگی اش باشن که با هم متفاوتن.

نه بعید میدونم آخه کی خوشش غصه و غم و بدبختی میاد

به کلکسیون لباست افتخار نکن...کلکسیون کتابات رو نشونم بده...دنیا فقط برای کسانی پوچ و خالی از امید است که نمی‌دانند چگونه نیروی عشق را به‌ انسان ها بدهند و به آن‌ها زندگی و زیبایی دوباره ببخشد...باشد که خداوند مرا از همراهی شکاکان و بد دلان بی نیاز سازد.میتونید حرفاتون رو به صورت ناشناس توی این لینک بهم بزنین   https://www.goftino.com/c/JtRmeU

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

در هر دو مورد دروغ ممکنه .

کائنات وجودی واحد است همه چیز و همه کس با نخی نا مرئی به هم بسته اند .مبادا آه  کسی را برآوری، مبادا دیگری را به خصوص اگر از تو ضعیف تر باشد بیازاری .فراموش نکن اندوه آدمی تنها در آن سوی دنیا ممکن است همه انسان ها را اندوهگین کند و شادمانی یک نفر ممکن است همه را شادمان کند.

اووووه فاخته رو نشنیدی پس😂90 درصد کتکا و دعواها فانتزیای ذهن بیمار نویسندشه که متاسفانه اون راستگوها هم بپاش میسوزن

میسپارم کشور دل را به دستانت ولی              خواهشا مانند مسئولان ایرانی نباش

خدا لعنت كنه فاخته رو 

اون مٌد كرد تاپيكاي دروغ رو

قرار من با خدا اين شدكه.....من چشمهامو ببندم...دستمــٌ بذارم تو دست خدا وباهاش برم جلو....خٌـــدايا توي مسير دستمو ول نكني....مواظب سنگـاي جلوي پام باشي....من تا جايي چشمامو باز نگه داشتم كه ميدونستم چي خوبه و چي بد....ولي از اين به بعدش با تو.....من اسمشو ميذارم دوستي و تكيه به تو.....و تو اسمشو بذار تَوكٌـــل...ميدونم از توكل به هركس پشيمون ميشم ولي از توكل به تـــو هرگـــز....مواظبمون باش و هوامونو داشته باش❤️

من کلا باور نمیکنم ، احساس میکنم دارم رمان میخونم . 😐

دخترکم! اصلا به دنیا آمدی تا حال ساده ی مرا به بهترین حال تغییر دهی... شاید تو همان نشانه ی حول حالنا الی احسن الحال خدایی !
۹۰ درصد دروغ میگن بعد شما میگی ممکنه😂

اما من خودم همیشه راستشو می گم خداوکیلی و برای همینم برا بقیه رو باور می کنم.مگه اونایی که خیلی دیگه فضایی نوشتن و خیلی اتفاقات عجیب الخلقه اوردن. 

بله عزیزم ممکنه دروع باشن ولی خب مثلا من امروز از همسرم خوشحالم میام خوبیهاشو میگم فردا ناراحتم میام یه تاپیک دیگه میزنم بعد همه میریزن سرم که تو ک۶ گفتی ال بل و.......

البته من نوعی گفتم من خودم راجب این مسائل فکر نکنم تاپیک زده باشم.ولی خب زندگی بالا پایین داره دیگه

یه مامان ۲۹ ساله پر انرژی💪💪مامان مهراس ماهور مسیحا  من میتوااااااانم💪
2706