2726
عنوان

سزارین دردناک من😢

4077 بازدید | 109 پست

قبل سزارین خواهرام میگفتن اصلا درد نداره خیلی راحته😒.منم میگفتم پس حتما خیلی راحته😐

قرار شد بی حسی از کمر بشم...وارد اتاق عمل شدم. همه ی کارکناش خوش اخلاق و با انرژی بودن کلی باهام حرف زدن اسم دخترمو پرسیدن و خیلی عادی برخورد میکردن انگار مثلا میخوان یه مو کوتاه کنن انگار شگرد کارشون بود اینجوری به مریض القا میشه همچی عادیه..از فیلم و سریال حرف میزدن .و.... بعد شوهر دوستمم اومد تو اتاق عمل دستیار پزشک بیهوشی ببود یکم خجالت کشیدم ولی بعدش عادی شد آمپولارو اون آماده میکرد دکتر بیهوشی اومد گفت بشین چونتو بچسبون به سینت.بعد عادی با شوهر دوستم حرف میزد میگفت خانمت کجاست گفت داره صبحونه میخوره الان میاد یهو آمپولو زد به کمرم😣 گوشتم ریخت..اولیو زد بی حس نشدم...گفت نشد....دوباره دومیو زد😣😣😣وای بازم حتی یک درصد بی حس نشدم...دکتر زنانم اومد سلام علیک کردیم گفت نشد؟؟؟ دکتر بیهوشی گفت نه یکی دیگه میزنم😣😣😣 وای خدا روحیم داغون شد همونجا میخواستم از حال برم...سومی خیلی دردناک بود😣😣😣😣 بازم یک درصدم بی حس نشدم،😢دکترم گفت وزنش خیلی بالاست بی حسی به نخاعش نمیرسه😢😢اصلا داغون شدم داشتم میمردم....

گفت دراز بکش😣 دراز که کشیدم دوستمم که اونم دستیار متخصص بیهوشی بود اومد گفت سلام عزیزم نگران نباش دستمو محکم گرفت😣😣 دکترم گفت  بیهوشت میکنم گفتم باشع...گفت دهنت چقد باز میشع تا میخواستم بگم خیلی، یهو دیدم خواهرام و شوهرم رو سرمن گفتن وای خدااااا چه دختری دنیا آوردی😍😍😍 شوهرم محکم دستمو گرفت..منم از شدت درد فقط میگفتم واااای مردم وای مردم 😢😢شکمم وحشتناک درد میکرد دوستم گفت مورفین زدیم بهت الان اثر میکنه😣 تا منو بردن تو اتاقم فقط ناله میکردم از درد.میگفتم دخترم همه جاش سالمه همه میگفتن یه دختر تپل اوردی😍😍

خلاصه مورفین و شیاف گذاشتن اثر کرد دردم اروم شد....ولی  خیلی تو مصرف شیاف دیکلوفناک زیاده روی کردم...شب که میخواستم راه برم یه لحظه قلبم انگار وایستاد افتادم....از عوارض شیاف ایست قلبیه خانمها شما مثل من زیاده روی نکنید خیلی خطرناکه😣

خلاصه ۲ روز اول درد شدید داشتم بعدش کم و کمتر شد...الان ۱۳ روزه زایمان کردم🤗 ولی دخترمو که میبینم دلم براش غش میره😍😍😍😍 همه ی دردمو فراموش میکنم😍

عسک گل دخترتو بده 😍😍😍

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تمام اینا طبیعیه یکی طاقتش خوبه یکی نه

من هم دو بار سزارین کردم

خب بالاخره بچه به دنیا اومده الکی که نیست

عمل جراحی ادم کرده دیگه

ولی اینقدر. دیگه شورش نکردیم

منظورم به شما نیست ولی بعضی ها فکر میکنم دردشون با درد بقیه فرق میکنه

مخصوصا مامانم بنده خدا میگفت که طبیعی زایمان کرده بود چون ناز نداشت خواهرشوهراش ناز میکردن بعد زایمان و. میگفتن درد ما فرق میکنه

2706