2703
2553

سلام تحصیلات و مهارتها و فنهایی ک بلدین هم ذکرکنید مثل گواهینامه رانندگی، اشنا باامور فنی و این موارد

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

https://www.google.com/search?q=آگهی کار خوزستان&oq=آگهی کار خوزستان&aqs=chrome..69i57j0l3.7521j0j4&client=tablet-android-lenovo&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    

عیببی نداره یادمیگیرید حالا.فکرکنم برید تو بازارخوزستان شاگردی بهتره.

یا با کارافرینهای استان،کارخونه دارا، صحبت کنید اونجا شاید کاری معرفی کنن

2456
عیببی نداره یادمیگیرید حالا.فکرکنم برید تو بازارخوزستان شاگردی بهتره. یا با کارافرینهای استان،کارخو ...

تلاشمو میکنم اما بی فایدس واقعا هزارتا باید پارتی داشنه باشی اینجا😔

تهران میتونم بیام اصن من تهران دنبال کارم خوزستان ک کار نیست😔

شرکت اسانسور میتونی کار کنی؟

کار نظافتی با حقوق ثابت؟

یا

شاگردی کردن کنار نصاب و اموزش نصب،با حقوق درصدی..(شوهرم دنبال ی نفره ک کنار دستش کمکش کنه و یادش بده وبتونه واسه 

سرویس ها بعد مدتی اونو بذاره)

2714

@نی_نی_یار_3    

@نی_نی_یار_5    

چرا استارتر قطع دسترسی شد؟

شایدیکی میتونست کاری واسش بکنه

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔

⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️

چقدر راحت توی فضای مجازی اعتماد میکنید!!! یکی که هیچ شناختی ازش ندارید و از روی پست های قبلیتون میتونه حدس بزنه اوضاع مالیتون چجوره رو خودتون میکشونید بیاد پیشتون؟؟؟

نمیگم همه آدم خطرناکی هستناااا،اما احتیاط هم چیز خوبیه

شرکت اسانسور میتونی کار کنی؟  کار نظافتی با حقوق ثابت؟ یا شاگردی کردن کنار نصاب و اموز ...

سلام عزیز ممنون میشم درخاست دوستیمو قبول کنید، کاری داشتم

2706