2737
2734
عنوان

دوستان خوشگلم بیاین یه دقیقه

114 بازدید | 29 پست

من کلاباخانوادم قطع رابطم حالابه دلایلی😔که اگه میخواین بدونین توتاپیک قبلیام بخونین

امروزکلادلم هواخواهربزرگموکردیه زنگ زدم بهش اینم بگم خواهربزرگم خیلی خوبه وبرام خیلی کاراکرده بعدتعریف کردیم بهش گفتم ازمامان ایناچخبرگفت ندایه چیزی میگم بگومرگ پارساراستشومیگم گفتم چی??

تیکربارداری آیندمه صلوات بفرستین تابراورده بشه😍😍😍😍😍👶👶👶👶👶👶👶👶👶

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

گفت مامان ایناگفتن شوهرنداچندباردیدیم سیگارکشیده وحتی بوسیگارمیده نداواقعامیکشه😳حالاخداشاهده حتی شوهرمن ازبوسیگارحالت تهوع میگیره دیدم که میگم پدرخودش وبایام میکشیدن غرمیزدکه بوش خفمون کردواینا

بعدگفت توعروسی خواهروسطیم به همه فامیل گفتن نداروکتک میزنه وخرجشونمیده وسیگارمیکشه کل فامیلمونم نظرشون راجع به شوهرم تغییرکرده خیلی ناراحتم چرابایدبامن که دخترشونم ابروموببرن اخه

گفت مامان ایناگفتن شوهرنداچندباردیدیم سیگارکشیده وحتی بوسیگارمیده نداواقعامیکشه😳حالاخداشاهده حتی شو ...

اخی چه بد..مطمعنی بابت شوهرت سیگار نمیکشه

اخه چه دلیلی داشته خانوادت برن به فامبل این حرفارو بزنن

اسم کاربریم خودمم نمیدونم چیه؟فکرمیکردم بعد میشه عوض کرد با این اسم دارم میسوزم ومیسازم‌😶😶😶خدایا دلم داره میترکه...محالمو اجابت کن😭😭😭😭😭😭
2738
وا مگه  دشمنشونی اینطوری میکنن

عزیزم تو تاپیکت بودم😂😂

اسم کاربریم خودمم نمیدونم چیه؟فکرمیکردم بعد میشه عوض کرد با این اسم دارم میسوزم ومیسازم‌😶😶😶خدایا دلم داره میترکه...محالمو اجابت کن😭😭😭😭😭😭
وا مگه  دشمنشونی اینطوری میکنن

نمیدونم به خدادارم دیوونه میشم بروتاپیک قبلموبخون

اخی چه بد..مطمعنی بابت شوهرت سیگار نمیکشه اخه چه دلیلی داشته خانوادت برن به فامبل این حرفارو بزنن

من حتی روشوهرم قسم میخورم ازاین بابت من یه بارگیردادم قلیون بکشیم رفت به خاطردل من خریدصبح بردش گفت ایناچیه همش مریضیه بردانداختش دوربه خداشیششم شکست

هرچقدرم رابطتون بد باشه فک نکنم اینکارو بکنن چون بالاخره شوهر تو داماد اوناس  توام بچشونی ابروت ...

ییعنی من دروغ میگم بروتاپیکاموبخون

2706