2726
عنوان

مهد کودکهای محدوده شهرآرا و ستارخان

| مشاهده متن کامل بحث + 61026 بازدید | 242 پست

سلام به مامانی های خوب .    تمام نظراتتون رو خوندم اما هیچ مهدکودکی به دل من ننشست تا اینکه ترانه باران رو پیدا کردم. چون تازه تاسیس هم هست نسبت به باقی جاها به شدت همه چیز رو رعایت می کنن. بهداشت و نظافتشون عالیه و برخوردشون هم نمونه اس.      حیف که ظرفیتشون کمه چون من دیروز یکی از دوستامو بردم که دخترشو بنویسه یکم سخت قبول کردن.    خدا عمرشون بده خیالمون از بابت آموزش و نگهداری بچه هامونم راحته راحت شد  

تو ستارخان خیابون دهقان هستن راستی  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سلام من سه ماهه پسرم رو میبرم مهد ترانه باران

اوایل خیلی راضی بودم اما الان هر روز بچم یه چیزیش میشه با مربیای قبلیش که حرف زدن میگن چون مربی کم داره اینجوری میشه...والا دیگه نمیخوام ببرمش

سلام کسی مهد مروارید تو کاشانی پور رو میشناسه؟ من رفتم ظاهرش بد نبود قدیمی بود.. ولی به نظر اموزشا ...

سلام منم امروز رفتم،احساس کردم مهده خوبیه ولی اجازه ندادن برم‌ داخل ببینم چطوریه،شما ثبت نام کردین؟

سلام من سه ماهه پسرم رو میبرم مهد ترانه باران اوایل خیلی راضی بودم اما الان هر روز بچم یه چیزیش میش ...

سلام عزیزم. حتما اشتباه می کنی گلم من همه مهدای منطقه رفتم اتفاقا 

واقعا تو هر کلاسشون 2 تا یا 3 تا خانوم مربی بود من که رفتم البته بچه های این نسل خعلی شیطونن دختر منم از دیوار راست میره بالا نگران نباش اینارو دختر خاله من که تو بهزیستیه هم کلی تعریف می کرد      

سلام مامان گلیا داشتم چرخ میزدم تو نی نی سایت دیدم اینجا دارین کلی گپ میزنین والا من خودم خیلی حساسم و بعد از تجربه بدی که خواهرم از مهد داشت اعصابم خورد شده بود 

اما از وقتی مجبور شدم برم سر کار دو روز گریه می کردم که دخترمو کجا بزارم دختر خالم تو بهزیستیه البته یه قسمت خعلی مهمیه      دست به دامن اون شده بودم و تو غرب تهران کلی گشتم علی شوهرم هر روز باهام دعوا می گرفت که ول کن کار می خوای چی کار  ......منم کلافه نگم براتون  

دختر خالم یه روز گفت برو ترانه بارانو ببین میگن کارشون خوبه 

بخدا اگه دروغ بگم کور شم  از مدیرش تا مربیا تا جاش تا غذاش تا تمیزیش تا کتاباشون همه رو خودم رفتم دیدیم 

نزدیک بود دیگه کتکم بزنن انقد سوال پرسیدم       خدایی مدیرش هم خوشگله هم صبوره 

خودمونیم خعلی دلم راحت شد 

آموزش و ایناشونم حرفه ایه  هفته اول قشنگ دیدم رزی جونم مودب تر شده 

اگه نظر منو میخواین با خیال راحت ببرین بچتونو بعدم با شوهری عصرا بعد کار برین ددر

بوس   

مهد مرواريد

به اين مهد اعتماد نكنيد
به والدين اجازه بازديد از فضاي داخلي رو كلا نميدن
به والدين اجازه حضور نميدن مگر بفهمن ميخوان پولتونو پس بگيرين
هزينه تغذيه رو ميگيرن چه بچه ها تغذيه بشن و چه نشن و اگر هم نشن خوراكي بچه ها رو نميدن بهشون
اولويت اين مهد درآمدزايي هست
در ضمن بنده چندبار حضور داشتم در مهد متوجه دروغگويي به ساير والدين هم شدم
در ضمن كلاسهاي شلوغي داره كه زياد جالب نيست
مهد جالبي نيست در كل

سلام  بهار جون .عزیزم خودت حتما همه جارو بررسی کن و تحقیق کن اما از من میشنوی ببرش ترانه باران تو ستارخان .بی تعارف رو دستشون نیومده لا اقل خیالت راحته همه چی بچت روبراهه. تا نری باور نمی کنی هم جاش تمیزه هم غذاش اوکیه هم خاله هاش جوونن  بازم بپرس خیالت راحت بشه خانمی 

بوس

بی مسولیت ترین  و پو لکی ترین  و بی کیفیت ترین پیش دبستانی منطقه دو فقط پول میگیرند وهیچ برنامه آموزشی منسجمی ندارند و خیلی از کلاسهایی که میگند برگزار نمیشه و دو زبانشون هم دروغ و برنامه غذایی برای صبحانه و میان وعده هم الکیه و کلاً  به هیچ عنوان نمیزارند محیط داخلی آموزش رو ببینند و  موقعه ثبت نام میگند هر کلاس 14 -15 نفر ولی توی کلاس 30 تا 35 نفر هستند(مهد و پیش دبستانی مروارید خیابان کاشانی پور )

روز همگی بخیر چرخیدن تو این سایتا خیلی کمک من کرد دوستان مهدهای ستارخان چنگی به دلم نزد این هفته رفته بودم گل سرخ می گفتن 4 ستاره اس اما من که چیزی ندیدم . گوشه یکی از کلاساش سوسک بود که حالم بهم خورد خودشونم نفهمیده بودن البته عجیب نیست چون خانومه می گفت خودش تو بهزیستی بوده خوب معلومه چرا بهشون گیر نمی دن .محیطش شاد نبود و از این لجم گرفت که اصرار دارن بگن 4 تا ستاره دارن.قیمتی هم که گفتن با چیزی که باید پرداخت کنی خیلی فرق داره و خرج الکی میزارن رو دستت مث همه جا. بدترینشون گل سرخ بود که دیدیم تو فکر اینم برم مرزدارانو چک کنم شاید مهد خوب پیدا شه اون مدیر که با اون سن و سال انتظاری ازش نمی رفت واللا

2706