2733
2734

کلا شوخی میکنن یا تیکه میندازن...  جواب خودتونم بگین. 

مثلا من خودم......

شوهرم راه میره بصورت شعر میخونه مرررررردن حقههههه( منظورش منم که حقته بمیری) منم میگم اگه حقه چرا پدرو مادرت حقشونو نمیگیرن...میخنده   

یا.... مامانم بچه رو نگه ميداره چند ساعت در روز... به مامانم میگه کمتر مرخصی بگیر بچه رو نگه دار بچه مادررر بزرگشو نمیشناسه دیگه.  مامانمم میگه فلانی( اسمش) مادرت چی مادرتو میشناسن؟  دائم المرخصیه...  استراحت مطلقه.... شوهرمم هر هر میخنده..  

یاااا اگه مثلا غذای بچه ها دیر شه موقع غذا دادن بهشون میگه ببخشید بابااااااااا ببخشیببییید....  میگم چیو ببخشنننن...  میخنده میگه بابا من مگه تورو گفتم....  منظورم اینه منو ببخشن در حقشون کوتاهی کردم....بعد هی خمو راست میشه جلو هر سه تامون عذر خواهی میکنه که ببخشید در حقتون کوتاهی کردم...

😂

Xoşimewêy bawanim...💜🌸💜           wekû gilêney çawim...💜🌸💜               min bêto bûnim niye...💜🌸💜             buyte pênasa û nawim...💜🌸💜               ez keça kurdim ez ☀keça çîyayên ☀zagrûsim.gûll weî li serim .☀avrişim le berim☀.ez  keça kurdim☀.🍃☀çavên min pir  xîretin💜☀ez keçaser çiyanim🌼.ŕeng aĺayê me kesk û sor û zrin. keça kurdim✌şervanim tifeng le şanim🌷 ez agirim🔥kurmancim,ez soranim,ez guranim,ez kelhûrim,ez lekim'ez zazaim,ez faîylîm,ezlurim ,ez kurd û ❤kurdistanim❤ ez kurdim dewleta xûwe dixazimez keça mîdya û madim ☀  ez ne arîyaîme ez ne erbim eka şakistanîme ez keça kurdim ez ser blindim ez şêrim aĺa ye min kesk û sûr û spî û zere  .ta dêmirim he dbejîm 2+2=1                                      berxedaan jjîyane ✌                             ser hildan jîyane✌.                               🌸 KURISTAN BAWNE🌸

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

در عوض خیلی وقتام بلند کرده ،این به اون در😁

خدای بزرگ من در رنج و سختی هستم، درحالیکه تو مهربانترینِ مهربانانی...                                                                                                                         �🍀🍀🌺🌼🌸🌸🍀🌸🌸🌼⭐دوستای من،خواهرای خوبم ، اگه من پست تو هر تاپیکی گذاشتم صرفا جهت شوخی و لبخند زدن شماهاست،لطفا اگه خوشت نیومد ریپلای نکن و بگذر😉⭐                             امضاء:مریم ریزه میزه سابق
2738

من بابام بیشتر تیکه میندازه مثلا اگه سفره باز باشه  یکم بگذره کسی سفره رو جمع نکنه بهمون میگه برید به همسایه بگید بیا اینو جمع کنه یا مثلا ظرفارو بشوره 😐😂

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 

وااا همه جوابارو ک ب مادرش میگسره چ بی عاره 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍

من باهاش شوخی میکنم .فوش ناموسی ب خواهرش میدم .۴ تا پسرن 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
ببخشید ولی نسبت به خانواده هامون ازاین شوخیا اصلا نداریم نه اون اسم مامان منو میاره ن من اسم خانوادشو
فقط یبار لباس خونگیاشو شسته لودم بعد اتو کردم سوخته بود  اخرشبش پوشیده بود هی میگفت خداروشکر ک زن باذوق دارم وقتی لباسام تکراری میشه طرح میزنه روشون(اخه با اتو شکلای جالب ایجاد شده بود روش)بعد صداشم مث اون زنه ک تبلیغ میکنه میکرد
دوباره میکفت وااااای خسته شدم اینم شد زندکی‌همش‌لباسای منو میسوزونه😂منم فقط میخندم 

شوهرم از دیشب بعده مختار بهم میگه یابن ذبابیل اصن همچین شخصیتی نداره فیلم افتاده سر زبونش منم چندشم میشه

اگر به شما بگویم ده سال بعد زندگی شما دقیق مثه امروز است بعید است زیاد خوشحال شوید  پس چرا تا این حد از تغییر میترسید؟  
2706