2733
2734
عنوان

بنظرتون فانتزیام خیلی خنده داره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 431 بازدید | 44 پست
ببین عزیزم ما وقتی به دنیا میایم نمیتونیم تصمیم بگیریم که تو کدوم خانواده و قومیت و مذهب و...به دنیا ...

مرسی مهربون خوشحال شدم از حرفات که اشتباه نمیکنم

من به عنوان یک مجرد نظر میدم و نظرمم کاملا شخصیه. مجبور نیستید افکارتونو به کسی که نظرش مثل شما نیست تحمیل کنید. آدما قدرت تشخیص دارن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فدا جیگر طلا حالا قر بده بیا😁

بدنو ببین جون بابا     

من به عنوان یک مجرد نظر میدم و نظرمم کاملا شخصیه. مجبور نیستید افکارتونو به کسی که نظرش مثل شما نیست تحمیل کنید. آدما قدرت تشخیص دارن
2728
مررررررسی دلم گرم شد و انرژی گرفتم.. یه مدته دلم خیلی خوشه نمیدونم از کجا میاد... ببین خیلی غصه دا ...

عزیزم عالیه . تجسم همرا با حس خوشحالی باید باشه انگار ک واقعا برات اتفاق افتادن ِ....خدا بنده هاش رو خیلی دوست داره . اون حس امید درون دلت هم خدا به دلت انداخته یعنی نگران نباش من هستم ! خدا بهت عنایت داره که نماز و قران میخونی . همیشه مثبت باش . در رابطه با لاک اگر رو ناختنون نباشه بهترع عزیزم . ببخشید ک اینو گفتم اما جبیره برای کسانی ک مریض هستن یا زخم باز دارن گذاشته شده واسه لاک نه . اما باز هم هر جور خودتون صلاح میدونین . همین ک حال دلت خوبه و با خدا راز   نیاز میکنی خودش یه دنیا ارزش داره 

ای جان     یه شعر بود یه تیکه میگفتی گاهی گمان نمیکنی و میشود ایشالا یه نی نی خوشگل خدا ...

ممنون ان شالله

میسپارم کشور دل را به دستانت ولی              خواهشا مانند مسئولان ایرانی نباش
2738
عزیزم عالیه . تجسم همرا با حس خوشحالی باید باشه انگار ک واقعا برات اتفاق افتادن ِ....خدا بنده هاش رو ...

اخی قربون خدا بررررم..

اره منم اینجوری فک میکردم ولی یه خانومه که ناخن کار بود زنگ میزنه از سه تا مرجع میپرسه..قشنگ میگه برای لاک و کاشت ناخن وضو جبیره ایراد نداره؟اونم میگه نه

یکیشونم مکارم بود..مرجع عزیززززززززززمن

خیلی هم عالی . حال دلتون خوب 

مرسی عزیزدلم

اررررره منم به معلمی خیلی فکر میکردم..شاید از وقتی که شروع کردم به ارزو کردن واسه اینده انقدر بد و ...

ان شاالله به هر چیز که میخوای برسی عزیز دلم 

خوشبخت ترین شی😍

خدایا شکرت😍خدایا شکرت که میتونم حال بقیه و خوب کنم 😍خدایا شکرت که دارمت😍
ان شاالله به هر چیز که میخوای برسی عزیز دلم  خوشبخت ترین شی😍

مرررررررسی گلی و همچنین شما ایشالا که زندگیت پر از خوشی و شادی باشه مهربون

2706