1472
1411

باتمدید کارت بانکیتون شماره حسابتونم تغییر کرده؟؟اگ کارت یارانتون بوده مشکلی پیش نیومده،تو تایپیک قبلیم گفتم باز چرا کسی جواب نمیده🙄

میشه برا حل شدن مشکل منم یه صلوات بفرستی❤🙏

مامانای خوش سلیقه اگه دنبال لباس با قیمت مناسب هستین 

حتما به ما سر بزنید 

تازه برای نی نی سایتی ها 10 درصد هم  تخفیف داریم

نه تغییر نمیکنه فقط یه کارت جدید میدن 

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته
1436

اگه منظورت تاریخ انقضای کارته که تموم داره میشه و تمدید کردی نه هیچی تغییر نمی کنه

بیت من را گرفته از خویشم/اولم شعر بوده عشق آخر      شعر یعنی تمام آدم ها/عشق یعنی علیرضا آذر❤

ن شماره حساب تغییر نمیکنه فقط شماره کارت تغییر میکنه ! ن مشکلی پیش نمیاد ...خوبه؟ دیگ ولمون کن 😂😂

خاصم چون خودم خواستم 😊 خدایا صبرم ده 😊 من یه دخترم که عاشق پدر و مادرمم 😍 من یه خواهرم که عاشق خواهر و برادرامم 😍 من یه زنم که عاشق شوهرمم 😍 من یه مادرم که عاشق بچه هامم 😍 من یه خاله ام که عاشق خواهرزاده هامم 😍 من یه عمه ام که عاشق برادرزاده هامم 😍 من یه زنم که عاشق خودمم 😍
1449

وقتی میخوای کارت و تمدید کنی بگو با همون شماره کارت قبلیت تمدید کنن شماره و عوض نکنن

درست در لحظه آخر....                                           در اوج توکل ونهایت تاریکی.....                            نوری نمایان میشود،معجزه ای رخ میدهد               خدا از راه میرسد
1476

میتونی کارت بانکی رو با همون شماره ی کارت قبلی از بانک بگیری، بهشون بگو همون دوباره بهت میدن

شماره حساب تغییر نمیکنه، شماره کارت تغییر میکنه که گفتم چیکار کن

اگه کارتت برای یارانه است بازم به متصدی بانک بگو

1450