1428
1411

من پسرم هشت ماهشه میخام برم ان شاءالله 

فقط 13 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان/هی چرخ بزن در من و دل را بتکان/این هم نفسی چه حس و حالی دارد/ در پیکر مم دو قلب دارد ضربان😍 مامان عااااشقته😍😍😍

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1401
منم تصمیم داشتم برم با بچه کوچیک یه ماه پیش مشهد بودم برگشتم تصمیمم تغییر کرد ان شاء الله بزرگتر بشن ...

چند وقتشه کوچولوت؟

تنها دارایی من خداییست که دغدغه از دست دادنش رو ندارم.

فقط مادر اذیت میشه 

هیچی متوجه نمیشی از سفر فقط تو دردسر می افتی 

فقط 13 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا فقط یه صلوات برای سلامتی اقا امام زمان💕 
ان شاالله دختر منم هفت ماهه است تاحالا اربعین نرفتی؟

نه نرفتم.همسرم رفته ولی.

میگه سخته ولی شدنیه.

میخام یه کالسکه از این کوچیکه واسش بخرم.و ساکشم ببرم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان/هی چرخ بزن در من و دل را بتکان/این هم نفسی چه حس و حالی دارد/ در پیکر مم دو قلب دارد ضربان😍 مامان عااااشقته😍😍😍
1394

اشتباه نكنيد با بچه كوچيك نريد اونجا بهداشت نيست اصلا 

همسايه مامانم رفت با بچه معده بچه اش ميكروبي شد هر روووز بيمارستان بستري ودن اضافه نميكرد بچه يك ساله بزووور ٣٠ سي سي شير ميخورد 

هر چي ميخورد بالا مي اورد 

اشتباه نكنيد با بچه كوچيك نريد اونجا بهداشت نيست اصلا  همسايه مامانم رفت با بچه معده بچه اش مي ...

وااای جدی؟

خب بچه ی من از غذاهای اونا قرار نیست بخوره که

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اشتباه نكنيد با بچه كوچيك نريد اونجا بهداشت نيست اصلا  همسايه مامانم رفت با بچه معده بچه اش مي ...

شنیده ها که زیاده، هر کس یه چیزی میگه

خواهر شوهرم پارسال با پسر دوماهه و دختر ۶ ساله اش رفت و برگشت. راضی هم بود

اونایی که خودشون رفتن بهتر میتونن نظر بدن

1427
شما رفتید؟ بچه تون چند ساله بود؟

من نرفتم اما دوستم رفت می گفت همه به فکر زیارت و سفر و ... من به فکر بچه بودم یا شیر باید میدادم یا پوشک باید عوض میکردم میگفت نه جایی نه راحتی ای انقدر شلوغ بود که اصلا نمیدونستم چیکار کنم بچه مدام یبوست میشد تو کالسکه 

میگفت خیلی اشتباه کردم بچه مریض و برگردوندم خودمم نفهمیدم از زیارت

من خودمم بچه هشت ماهه دارم خیلی دوست دارم برم اما برم پشیمون میشم ایشاله سال بعد

فقط 13 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا فقط یه صلوات برای سلامتی اقا امام زمان💕 
شنیده ها که زیاده، هر کس یه چیزی میگه  خواهر شوهرم پارسال با پسر دوماهه و دختر ۶ ساله اش رفت و ...

من بگم شیرخشکیه.فقط تنها مشکلم آب جوش سالم هست.نمیدونم اونجا هست یا نه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وااای جدی؟ خب بچه ی من از غذاهای اونا قرار نیست بخوره که

ماشاالله هر سال تعداد موکبای ایرانی داره بیشتر میشه

شما میتونی غذاهارو از موکبای ایرانی مخصوصا موکب آستان قدس مشهد و آستان حضرت معصومه که میگن خیلی تر و تمیزه بگیرید

شنیده ها که زیاده، هر کس یه چیزی میگه  خواهر شوهرم پارسال با پسر دوماهه و دختر ۶ ساله اش رفت و ...

خب شما که میخوای بری ظاهرا

بردن بچه کوچیک سخته

امکان بیماریشم زیاده

صد در صد بهتره که نری.ولی وقتی تصمیمت گرفتی که هیچ

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘
من نرفتم اما دوستم رفت می گفت همه به فکر زیارت و سفر و ... من به فکر بچه بودم یا شیر باید میدادم یا ...

خب عزیزم این مشکلات همه جا هست.اینجوری بخای فکر کنی هیییچ سفری نباید بری.مادر تو خونه هم که باشه باید مدام فکر بچه باشه.یا شیر بده یا غذا بده یا پوشکو تعویض کنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1391