2703
2553
عنوان

برام دعا کنید خانوما خیلی زندگیم وحشتناک شده

| مشاهده متن کامل بحث + 645 بازدید | 67 پست
همین مامان باباهان ک باعث خراب شدن اینده ها میشن ادم بین بدو بدتر بد روانتخاب میکنه

زندگیمو خراب کرد پارسال با رتبه خوب نزاش برم کلی کتکم زد امسال هم هرروز میگه کاش میمردی جلو چشام نبودی

🖤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
دقیقاااا درسته هر اتفاقی ک میفته از گذشته خودشون صحبت میکنن و اینقد کش میدن ک دعوا میشه

و اخرش میگن بچه ام بچه ها قدیم😐😐 یکی نیست بگه بچه های قدیم مثل الان تیز و گیرها نبودند خیلی چیزها نبود....و بدتر همه تربیت قدیم خیلی فرق میکرد الان بچه ها رو لوس میکنند بعد میگند ما بچه بودیم اینطوری نمیکردیم خوب یک نیس بگه قدیم تو اونطوری بار اومده بودی ولی بچه ات جور دیگه تربیت کردی

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...
2714
نمیتونم بگم فقط رشته ای ک من دوست ندارم و متنفرم

دلم ميخواست كمكت كنم چون واقعا شرايطم عين تو بود ولي حوصله حرف كشيدن ازت ندارم هي بايد بپرسم تو هم درست جواب نميدي 

موفق باشي

حداقل دليل تركوندن رو بگين😒
ادم از ي سني كه ميگذره حس ميكنه داره فرصت تموم ميشه ولي هنوز زندگي نكرده تصور كن ي زن پنجاه ساله كه ...

قانون و عرف کشور ما تا یک حدودی اشتباه هست و نایجه اش میشه این و بزرگترهام یاد گرفتند تا زمانی که بچه تو خونشونی هی بهش نق بزنند

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...
عزیزم اگه واقعا اذیتت میکنه کتک میزنه میتونی شکایت کنی اگه امنیت جانی نداری حداقل ثابت بشه که مادرت ...

با چندتا مشاور حرف زدم گفتن عصبیه و بخاطر مشکل تیروئید و هورمونی و مشکلات داداشم همه رو سر من خالی میکنه الن دوروزه من فقط اب خوردم ولی اصلا مهم نیس براش فقط داد میکشه و نفرین و حرفای زشت منم فقط سکوت 

🖤
دلم ميخواست كمكت كنم چون واقعا شرايطم عين تو بود ولي حوصله حرف كشيدن ازت ندارم هي بايد بپرسم تو هم د ...

ببخشید چون واقعا حالم بده دوروزه چیزی نخوردم لرزش بدنم بدتر شده النم ک تو اتاقمم داره داد میکشه 

🖤

منم این روزارو داشتمممم ولی خیلی کم سن تر بودم از پونزده سالگی غذا میاس بپزم خونه تمیزکنم مدرسه برم شاگرد اول بشم تا کتک یا فوش نخورم  ک نگن سرمون بخاطر تو همش پایینه الاااانم ک ۱۹سالمه ازدواج کردم و یه پسر سه ماهه دارم الان مادرم خیلی پشیمونه ولی پشیمونی سودی نداره اینارو گفتم که امیدتو از دست ندی خدااااا بزرگه عزیزم😢❤❤❤

عشقائ من---------->>>آقاموووون و پسرکم  
با چندتا مشاور حرف زدم گفتن عصبیه و بخاطر مشکل تیروئید و هورمونی و مشکلات داداشم همه رو سر من خالی م ...

حتما باید برن دکتر حقی نداره فرزند ازاری داشته باشه اگه جیغ و داد میکنه و واقعا دست خودش هم نیست زنگ بزن با امبولانس میبرننش بستری ش میکن

2706