2726
عنوان

برام دعا کنید خانوما خیلی زندگیم وحشتناک شده

| مشاهده متن کامل بحث + 645 بازدید | 67 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فقط اگه مجردی بخاطر فرار از جو خونه ازدواج نکن

چرا ازدواج نکنه 

اتفاقا به آرامش میریه 

بعد از ازدواج هم پیش خانوادش عزیزتر میشه

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
کاش بعصی پدرمادرای مخرب اصلاح بشن دست از خراب کردن زندگی بچه هاشون بردارن    

مقصر پدر مادرا نيستن مقصر فرهنگ غلط جامعه ماس كه بچه تا اخر عمر بايد وبال گردن پدر مادر باشه همون خارج درسته كه ١٨ سالگي مستقل ميشن

حداقل دليل تركوندن رو بگين😒
2728
کاش بعصی پدرمادرای مخرب اصلاح بشن دست از خراب کردن زندگی بچه هاشون بردارن    

مشکل بزرگترها اینه که با نسل جلو نمیرند و نمیدونند چطوری بابد با بچه ها برخورد کنند میخان طبق نظام قدیمی خودشون پیش برند که نه بچه ها اون بچه هاند نه عصر عصر قدیم هست و نتیجه اش  ادعای عدم درک دو طرف میشه درحالیکه تفاوت نسل هست که بزرگترها  بعضی هاشون نمیخان بفهمن

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...
وقتی زبونم لال چند سال دیگه از دستش دادی آرزو میکنی ای کاش بود تا اصلا همش گیر بده و دعوا کنه

دوسش دارم ولی اون اصلا من براش مهم نیسم هفت تا تاپیک قبلیمو بخون دارم دق میکنم میفهمی چ ب روزم اورده 

بخاطر عصبی بودن اون من الن دوساله لرزش دست گرفتمممم

🖤
دوساله بخاطر کنکور روز خوش ندیدم مامانم زندگیمو سیاه کردهههه خیلی بدبختم خیلی

منم مثل تو ام تازه امسالم موندم 

مامانم قد موهای سرم بهم گیر میده مخصوصا که دختر خاله و دختر دایی های هم سنم الان دانشگاهن

ولی هر روز بابت بودنش شکر میکنم و سکوت میکنم

چقدر خستم خستم خستم😞
چرا ازدواج نکنه  اتفاقا به آرامش میریه  بعد از ازدواج هم پیش خانوادش عزیزتر میشه

نمیگم کلا ازدواج نکنه 

میگم جوری نشه ک صرفا برای فرار از اون خونه چش بسته بله بگه و خونه شوهر بدتر از خونه باباش بشه

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
مقصر پدر مادرا نيستن مقصر فرهنگ غلط جامعه ماس كه بچه تا اخر عمر بايد وبال گردن پدر مادر باشه همون خا ...

درسته من عاشق این قانون اروپام میگه از ۱۸ سالگی  بچه ازاد هست ولی ما تا سن ۳۰ هم باید از خوتداده ها اجازه بگیریم و امر و نهی بشنویم

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...
مقصر پدر مادرا نيستن مقصر فرهنگ غلط جامعه ماس كه بچه تا اخر عمر بايد وبال گردن پدر مادر باشه همون خا ...

من با ۲۰ سال هنوز نمیتونم بگم من ب ی رشته علاقه دارم اخرش میشه این ک دیشب یک کلمه گفتم من به فلان رشته علاقه ندارم جوری موهامو کشید ک هنوز سرم درد میکنه بدبختی من اصن گفتن نداره کدومشو بگمممم

🖤
چرا ازدواج نکنه  اتفاقا به آرامش میریه  بعد از ازدواج هم پیش خانوادش عزیزتر میشه

از کجا ازدواجش موفق میشه

پیامی به بنده های دل شکسته از طرف پروردگار     من هستم... هنوز خدایت همان خداست! هنوز روحت از جنس من است! اما من نمی خواهم تو همان باشی! تو باید در هر زمان بهترین باشی.نگران شکستن دلت نباش! می دانی؟ شیشه برای این شیشه است چون قرار است بشکند. و جنسش عوض نمی شود و می دانی که من شکست ناپذیر هستم و تو مرا داری برای همیشه! چون هر وقت گریه می کنی دستان مهربانم چشمانت را می نوازدچون هر گاه تنها شدی، تازه مرا یافته ای چون هرگاه بغضت نگذاشت صدای لرزان و استوارت را بشنوم، صدای خرد شدن دیوار بین خودم و تو را شنیده ام! درست است مرا فراموش کردی، اما من حتی سر انگشتانت را از یاد نبردم! دلم نمی خواهد غمت را ببینم می خواهم شاد باشی این را من می خواهم تو هم می توانی این را بخواهی خشنودی مرا من گفتم : وجعلنا نومکم سباتا (ما خواب را مایه آرامش شما قرار دادیم) و من هر شب که می خوابی روحت را نگاه می دارم تا تازه شود نگران نباش! دستان مهربانم قلبت را می فشارد.شب ها که خوابت نمی برد فکر می کنی تنهایی ؟ اما، نه من هم دل به دلت بیدارم! فقط کافیست خوب گوش بسپاری! و بشنوی ندایی که تو را فرا می خواند به زیستن
مشکل بزرگترها اینه که با نسل جلو نمیرند و نمیدونند چطوری بابد با بچه ها برخورد کنند میخان طبق نظام ق ...

دقیقاااا درسته

هر اتفاقی ک میفته از گذشته خودشون صحبت میکنن و اینقد کش میدن ک دعوا میشه

عشقائ من---------->>>آقاموووون و پسرکم  
درسته من عاشق این قانون اروپام میگه از ۱۸ سالگی  بچه ازاد هست ولی ما تا سن ۳۰ هم باید از خوتداد ...

ادم از ي سني كه ميگذره حس ميكنه داره فرصت تموم ميشه ولي هنوز زندگي نكرده تصور كن ي زن پنجاه ساله كه هنوز بچه هاي سي سالش تو خونه ان و نميتونه به خودش برسه كلافه ميشه واقعا

حداقل دليل تركوندن رو بگين😒
2706