1464
1411

تروخدا دعا کنید مامانم دس از سرم برداره

تروخدا دعا کنید این روزا تموم بشه

راحت شم از خونمون از دست مامانممم

لطفا برای حاجت من یک صلوات بفرستید عشقولیااا  

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1475

فقط اگه مجردی بخاطر فرار از جو خونه ازدواج نکن

فقط 5 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد زندگی مامان💙💙‏بالارفتنِ سن عین کوهنوردیه؛هرچی بالاترمی‌ری نیروت کمترمی‌شه وافق دیدت وسیع‌ترهرکسی باید تو زندگیش یه باباطاهر داشته باشه که بهش بگه: گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ بیا قسمت کنیم دردی که داری بیا قسمت کنیم،بیشِش به من ده که تو کوچک دلی، طاقت نداری...💜❤️
8

بچه ها بیاید تاپیک اخرم😐سوره قدر بخونیم دور هم فیض دعا رو ببریم ... اسی توهم بیا

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...
1476
کاش بعصی پدرمادرای مخرب اصلاح بشن دست از خراب کردن زندگی بچه هاشون بردارن    

مقصر پدر مادرا نيستن مقصر فرهنگ غلط جامعه ماس كه بچه تا اخر عمر بايد وبال گردن پدر مادر باشه همون خارج درسته كه ١٨ سالگي مستقل ميشن

حداقل دليل تركوندن رو بگين😒
کاش بعصی پدرمادرای مخرب اصلاح بشن دست از خراب کردن زندگی بچه هاشون بردارن    

مشکل بزرگترها اینه که با نسل جلو نمیرند و نمیدونند چطوری بابد با بچه ها برخورد کنند میخان طبق نظام قدیمی خودشون پیش برند که نه بچه ها اون بچه هاند نه عصر عصر قدیم هست و نتیجه اش  ادعای عدم درک دو طرف میشه درحالیکه تفاوت نسل هست که بزرگترها  بعضی هاشون نمیخان بفهمن

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...
1450