1472
1411
عنوان

برام دعا کنید خانوما خیلی زندگیم وحشتناک شده

| مشاهده متن کامل بحث + 627 بازدید | 67 پست
ادم از ي سني كه ميگذره حس ميكنه داره فرصت تموم ميشه ولي هنوز زندگي نكرده تصور كن ي زن پنجاه ساله كه ...

قانون و عرف کشور ما تا یک حدودی اشتباه هست و نایجه اش میشه این و بزرگترهام یاد گرفتند تا زمانی که بچه تو خونشونی هی بهش نق بزنند

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...
عزیزم اگه واقعا اذیتت میکنه کتک میزنه میتونی شکایت کنی اگه امنیت جانی نداری حداقل ثابت بشه که مادرت ...

با چندتا مشاور حرف زدم گفتن عصبیه و بخاطر مشکل تیروئید و هورمونی و مشکلات داداشم همه رو سر من خالی میکنه الن دوروزه من فقط اب خوردم ولی اصلا مهم نیس براش فقط داد میکشه و نفرین و حرفای زشت منم فقط سکوت 

لطفا برای حاجت من یک صلوات بفرستید عشقولیااا  
دلم ميخواست كمكت كنم چون واقعا شرايطم عين تو بود ولي حوصله حرف كشيدن ازت ندارم هي بايد بپرسم تو هم د ...

ببخشید چون واقعا حالم بده دوروزه چیزی نخوردم لرزش بدنم بدتر شده النم ک تو اتاقمم داره داد میکشه 

اگر دنبال یه سیسمونی  خاص و یا اکسسوری های اتاق کودک شیک با  قیمت  باور نکردنی  هستی  

حتما  به  جیک  جیک  سر بزن

منم این روزارو داشتمممم ولی خیلی کم سن تر بودم از پونزده سالگی غذا میاس بپزم خونه تمیزکنم مدرسه برم شاگرد اول بشم تا کتک یا فوش نخورم  ک نگن سرمون بخاطر تو همش پایینه الاااانم ک ۱۹سالمه ازدواج کردم و یه پسر سه ماهه دارم الان مادرم خیلی پشیمونه ولی پشیمونی سودی نداره اینارو گفتم که امیدتو از دست ندی خدااااا بزرگه عزیزم😢❤❤❤

با چندتا مشاور حرف زدم گفتن عصبیه و بخاطر مشکل تیروئید و هورمونی و مشکلات داداشم همه رو سر من خالی م ...

حتما باید برن دکتر حقی نداره فرزند ازاری داشته باشه اگه جیغ و داد میکنه و واقعا دست خودش هم نیست زنگ بزن با امبولانس میبرننش بستری ش میکن

1473
اخ خدا كمكت كنه من فقط برا فرار از دست مامانم ازدواج كردم  ميخوابيدم ميگفت همش خوابي بيدار بو ...

دقیقا حال من

از بس گفته تو باعث ننگ منی من توی از جمع فراری ام 

همش مقایسههههه بقران بریدم 

دعا کن منم ی مورد خوب بیاد راحت شممم

حتما باید برن دکتر حقی نداره فرزند ازاری داشته باشه اگه جیغ و داد میکنه و واقعا دست خودش هم نیست زنگ ...

خسته شدم بقران دیگه کشش ندارم منن دلم زندگی میخاد ارامش مشکل اینه دوسش دارم ولی اون اصلا منو دوسم نداره 

بجااایی رسیده بود که بابام الان میاد خونم میگه تو که رفتی از گشنگی مردیم😂😂😂😂چون مامانم عادت داشت از ماها کار بکشه ومن همش کارم گریه زاری بود ولی دوسش دارم هرچی باشع مادره بقول دوستان وقتی از دستشون بدیم قدرشونو میدونیم

منم این روزارو داشتمممم ولی خیلی کم سن تر بودم از پونزده سالگی غذا میاس بپزم خونه تمیزکنم مدرسه برم ...

خوشبحاااااالت کاش منو ۱۵ شوهر میداد ب جا روشنفکری که کمتر ۲۵ شوهرم نمیده هرروزم پدرمو درمیاره

ب خدا رفتم مشاوره گف انتخاب درست کن ازدواج بهترین راهه برات تا عمرت نرفته

خسته شدم بقران دیگه کشش ندارم منن دلم زندگی میخاد ارامش مشکل اینه دوسش دارم ولی اون اصلا منو دوسم ند ...

عزیزم ما یکی از اقواممون دقیقا این مدلی بود داد میزد فحش میداد جیغ میرد خیلی اوضاعش خراب بود با ی دارو ازین رو ب اون رو شده الان کاملا اروم شده خوش اخلاق شده و کلا فرق کرده اگه کسی رو ب عنوان بزرگتر داری برو پیشش و حرف بزن باهاش که مادرتو ببری دکتر

1334
بجااایی رسیده بود که بابام الان میاد خونم میگه تو که رفتی از گشنگی مردیم😂😂😂😂چون مامانم عادت داشت ...

همه کار میکنم براش ولی بخاطر درس زندگیمو خراب کرد

چرا ازدواج نکنه  اتفاقا به آرامش میریه  بعد از ازدواج هم پیش خانوادش عزیزتر میشه

همه همینو میگن ی مورد خوب بیاد دعا کن راحت شم همه حسرت زندگی منو میخوردن حالا روزام و شبام داره وحشتناک میگذره هزارتا مریضی و درد 

تازه میگه تو زوده شوهر کنی وایسا یکم کارا منو کن تو ننباشی خونه بهم ریختس فقط هس حالا شوهر کنی

عزيزم حرف هات رو از ته قلبم ميفهمم.تنها نيستى.

من چهارساله پشت كنكورم.بهاى خيلى سنگينى رو فقط و فقط بابت كنكور قبول نشدن دادم و هنوزم دارم ميدم.من از درس خوندن بدم نمياد دوست دارم بخونم ولى با جنگ و دعوا و فحش و توهين و تهمت هر بار تو اين سال ها تلاش كردم نتونستم تا اخر ادامه بدم و تحمل كنم.

!화이팅
عزیزم ما یکی از اقواممون دقیقا این مدلی بود داد میزد فحش میداد جیغ میرد خیلی اوضاعش خراب بود با ی دا ...

براش وقت مشاور یک بار گرفتم ولی رف اونجا هرچی مشاور گف شما رفتارتون اشتباهه گف شما دارید اشتباه میگید و پاشد اومد ک مشاور گف لجباز تر این ندیدم

1476
عزيزم حرف هات رو از ته قلبم ميفهمم.تنها نيستى. من چهارساله پشت كنكورم.بهاى خيلى سنگينى رو فقط و فقط ...

بقران فقط میخام بمیرم همین دیگه خسته شرگدم هرروز نشستم به امید فردا خراب تر شد ک خوب نشد 

روانپزشک ببر که دارو بده باید دارو مصرف کنن تا شما ی نفس بکشی

نمیتونم چون هیچ کس پشت من نیس هرکسی سر زندگی خودش نمیشهههه

[QUOTE=105176376]همه کار میکنم براش ولی بخاطر درس زندگیمو خراب کرد[/QUOT مامانت فقط میخاد حرف، حرف ...

زندگیم تباه شد 

محدود ک هستم حتی حق ندارم تا سرکوچه برم

کلاس و باشگاه حق ندارم 

فقط دررررس بقران بریدممم

1450