2733
2734
عنوان

ارتودنسی با براکت سرامیکی

670 بازدید | 9 پست

سلام .ببخشید خانما من پس فردا نوبت ارتودنسی دارم.۲۹ سالمه...همیشه بخاطر ظاهر ارتودنسی فلزی ازش فرار میکردم.اما بخاطر نامرتب بودن دندونام باید انجامش بدم.کسی هست که با براکت سرامیکی ارتودنسی انجام داده باشه و راضی باشه؟کلا کسایی که ارتو دنسی کردن بیان نظر بدن.لطفا سریع چون باید زود تصمیم بگیرم..

بستگی داره چقدر نامرتب باشه .سرامیکی ها خیلی حساس اند و شنیدم میشکنن و براکت فلزی برای دندانهای نامرتب بهتره و بهتر شکل میگیره

فقط 2 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من کردم  تو دورانی که اون سیما تو دهنم بود با اینکه دهن من کوچیکه کلا دیده نمیشدن ولی من ب خاطر اون سیما ب همه میگفتم نرین چون خسته شده بودم ازشون ولی الان خیلیییی راضیم چون دندونام صاف و مرتب شده

2731

یه خانمه رو دیدم چن وقت پیش سرامیکی کرده بود مشخص نبود زیاد خوشم اومد.ولی دکترم دیشب میگفت این کش ها بعد دو سه هفتا زرد میشن.دکتر گفت برادرانه بهت میگم فلزی کن ک .بخاطر رنگش میگفت

2738