2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یکی بیاد یه خلاصه بگه اگه هم اسمه استارتر رو میدونید صداش بزنید

تهش این بود آشتی کردن

رفت و امد هم کردن

ولی این میگفت میرم خونشون شام مفصل نمیذارن جلو 

غذاش سادس

برا تولدم ظرف مس خریدن

گفتم با اون همه جنگ چه توقعی داری!

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2728

چون خیلی سلیطه و ماموز و عمر و عاص بود 

با سیاست و سکوت و ادا در اوردن چه بلایی سر خانواده شوهرشون اورده بود 

مطمئنم بعد چند سال فقط واسه خونه رفت و امد میکرد 

دلش خوشه زنیکه عمر و عاص

یه مادر و زجر کش کرده 

دو دنیا رو از شوهرش گرفته 

امده با خوشحالی و غرور تایپیک میزنه 

اینا قشنگ بلدن با سیاست و سکوت همه چی رو مال خودشون کنن 

مرنجان دلم را که این مرغ وحشی ،ز بامی که برخاست مشکل نشیند
منم ۱۸ بودم بودم فک کنم ، خیلی طولانی بود

۱۰۰صفحه

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
تهش این بود آشتی کردن رفت و امد هم کردن ولی این میگفت میرم خونشون شام مفصل نمیذارن جلو  غذاش ...

اتفاقا خیلی هم پررو بود و ادا مظلوم ها رو درمیاورد من این چیزها رو میخونم انقدر حالم بد میشه که درآینده قرار مادرشوهر بشم

پدرشوهرش خونه رو زد به نامه خودش یا شوهرش این رو متوجه نشدم

هیچی آشتی کردن

مادره تولدش قابلمه مس گرفته بود نق میزد که این چیه

دو ساعت الکی کشش داد 

چند روز درگیر بود

میتونست بگه باهاشون دعوا شده بعد مدتها آشتی کردیم برای تولدم اینو اوردن

لازم به اینقد تاپیک داستان زندگی نبود

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘
2738

اولاش داشت تعریف می‌کرد و همه بهش حق میدادن و خوب بود، بعد کم کم در نوشتنش خیلی پررو شد😀 هی ایموجی های لج درآر میذاشت و زیادی حق به جانب شده بود، تهش هیولا شد بچه ها شاکی شدن ترکوندنش😀

هرچی آرزوی خوبه مال تو 🤗
وااا قابلمه مس که گرونه😂😂😂مگه قرار چی بگیرن 

قراره سرویس برلیان بگیرن برای عروسی که یه طرف دعوای یازده ساله بوده لابد

شوهرش کار نداشت میرفت ونک تالار میدید

خواهرم اندکی توقع رو بیار پایین یه نگا به خودتم بکن

بنده کاربر قدیمی نیستم.دیگه حداکثرش یه سال ، خواننده خاموش هم حساب کنیم یه سال و نیم🤣لاکچری نیستم.به ارواح جدم نیستی درحدم هم نمیتونم بگم ، نمیتونم از اون بندگان خدابیامرز مایه بذارم ، ریپلای بکن ریپلای میکنم ولی مودبانه ، لطفا انتقام گرسنگی و اعصاب خراب و شوهر بد و گریه بچتون رو از بنده نگیرید ، تفاوت فرهنگ و عقیده و ...داریم مودبانه بحث کن بنده از اینور گوشی نمیتونم به شما صدمه بزنم تو هم هرقد جیغ بزنی صداش به من نمیرسه حداکثر مرورگرم میبندم میرم سر یکار دیگه پس خواهشا به اعصاب خودت رحم کن و مسلط باش....باشد که زین پس دوستان خوبی برای هم باشیم اینجا😘
اولاش داشت تعریف می‌کرد و همه بهش حق میدادن و خوب بود، بعد کم کم در نوشتنش خیلی پررو شد😀 هی ایموجی ...

جالبه من همون اولهاش هم حق رو بهش نمیدادم کلا آدم هایی که از طرف هیولا میسازن خودشون رو فرشته نشون میدن یک طرفه دارن به قاضی میرن مخصوصا این که میگفت خانواده شوهرم با همه خوبن فقط با من اینجوری رفتار میکنن

ایی گفت گزارش بزنیین واینکه باگزارش من تاپیک تعطیل شد😎😎😎

کرونا مادرم رو آسمانی کرد😭غصه م حیلی زیاده😭تا یه مراسم فاتحه میبینم تو تلوزیون یا فیلم اشکم سرازیر میشه،مادرم مراسم فاتحه نداشت😢مرهم اگرنمیشوی زخم نزن دل مرا😭😭😭😭میشه برای شادی روح مادرم یه صلوات بدی،ممنون میشم

کلا نود درصد نی نی سایتی ها زن های مظلومی هستن که مادرشون فوق العاده زن آرومیه و مادرشوهرشون یه اژدهاست ولی شوهرشون عالی و سربه زیر 

من نمیدونم مامان های خودشون احتمالا مادرشوهر نیستن

2706