1735
1793
عنوان

ازدیشب دارم حرص میخورم😭😭

665 بازدید | 61 پست

بچه هادیشب کتونی خریدم به محض اینکه اومدم خونه پشیمون شدم به نظرم اصلاقشنگ نیست ودوسش ندارم ۲۶۰تومن هم پولشودادم نمیدونم چیشدانتخابش کردم اون مدلایی که خودم دوس داشتم شوهرم ننیذاشت بگیرم لطفاسرزنشم نکنیدخودم پشیمونم به نظرتون فردایاپس فرداببرم پس بدم قبول میکنن یااین که تعویضش کنم 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

چجوری بازاین شوهرموراضی کنم ببریم پس چون راهش یه مقداردوره😣

برای رسیدن به حاجت بزرگم لطفایه صلوات بفرستید😘

سلام دوستان، سایت بازی بین به خاطر عید قربان تا عید غدیر کلی تخفیف و جایزه گذاشته.

برید سر بزنید قیمت هاشون خیلی خوبه. اینم لینکش.

1805

عکس

اگه باحرفم مخالفی ریپلای نکن چون جواب کسی که به نظربقیه احترام نمیزاره رو بدجورمیدم.                       من رفتارموباشعورت ست می کنم بامن اونطوری برخوردکن که دوس داری باهات برخوردشه  عکس پروفایلم مال خودمه  
1783

عکس بذار لایکم کن

لطفا اگر نظر من مخالف عقیده شماست بهم حمله نکنین. ریپلای نکنید.من فقط عقیده شخصی خودم رو مطرح کردم. جای هیچ دعوایی نیست. حوصله بحث باشما و تحمل بد لحنی یه عده تون رو اصلا ندارم. دوستتون دارم اما احترام براتون قائلم پس احترام قائل باشید. یادتون باشه شما با کلامتون فقط دارین سطح فرهنگ و ادب و شعور و تربیت خانوادگی خودتون رو میرسونین. باتشکر از همگی. راستی لایک ممنوع   
1794

منم ميگيرم ميارم خونه دلمو ميزنه بعد ك يكي دوبار ميپوشم خوشم مياد

🎊لاغري با تاپيك بامداد خمارعزيزم🎊 💚گروه سبز   وزن اوليه (٩٦.٤٠٠) وزن فعلي (٧٢.٢٠٠) وزن هدف (٦٨)💚               قد (١٧٠)  شروع رژيم از مهر ٩٨ من ميتونم بزودي به هدفم برسم همونطور كه تا الان با كمك دوستاي خوبم و بامدادخمار عزيزم(الهه جونم) تونستم از اين به بعدم ميتونم 💞👗👗👗👗👗👗👗🥗🥗🥦🥦🥗💚❤️💞ممنونم از الهه جونم و دوستاي خوبم💞❤️😘😘

عکس نمیذاری؟

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستای گلم به جای راجب بنویسید 👈👈راجع به . به جای مضخرف👈👈مزخرف .  به جای توجیح👈👈توجیه. به جای فوش👈👈فحش. به جای تایپیک👈👈تا   پیک topic
1718