2703
2553
عنوان

طول سرویکس+سرکلاژ

| مشاهده متن کامل بحث + 1497 بازدید | 37 پست
عزیزم منم دوبار سرکلاژ شدم دقیقا اندازه اش مثل شما بود ...از الان باید تو استراحت مطلق باشی جفتت بیش ...

مرسی گلم.مامانم میادکمک خودشم بچه ی کوچیک داره غذااینا رومجبورم خودم درست کنم خدایا کاش بره بالاتراین جفتم من سر پسرم اصلا اینجوری نبودم

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی.چندهفته سرکلاژ شدین شما سونوی واژینال انجام دادین برای طول سرویکس دکتر من گفت این سونو معتبرنیس ...

خونریزیت احتمالا بخاطر جفت سرراهیته که چارش استراحته، شیاف هم خوبه بزاری دکترت نداد؟

نه من دیگه واژینال ندادم چون یکم هم رحمم کوچیک هست تصمیمم برای سرکلاژ قطعی بود

هفته ۱۴ سرکلاژ شدم خیلی هم راحت بود 

خونریزیت احتمالا بخاطر جفت سرراهیته که چارش استراحته، شیاف هم خوبه بزاری دکترت نداد؟ نه من دیگه واژ ...

چراشیاف داد بهم گفت استراحتتو بیشتر کن پله نرو نزدیکی سطحی باشه تا ببینیم چی میشه اگه نرفت بالا اونوقت سرکلاژ توکل بخدا امیدوارم بره بالاتر استراحتمو بیشتر کردم

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
2456
مرسی گلم.مامانم میادکمک خودشم بچه ی کوچیک داره غذااینا رومجبورم خودم درست کنم خدایا کاش بره بالاترای ...

اصلا نباید سر پا وایسی ...نمیتونی بری خونه ی مامانت؟؟ ....البته هرروز باید نیم ساعت پاهاتو بدی بالا تا جفت بره بالا یواش یواش 

خدایا ممنونم ازت بابت همه ی مهربونی هات ومعجزه هات....مواظب دو قلوهام باش ❤
چراشیاف داد بهم گفت استراحتتو بیشتر کن پله نرو نزدیکی سطحی باشه تا ببینیم چی میشه اگه نرفت بالا اونو ...

ایشالا میره بالا

اصلا نباید سر پا وایسی ...نمیتونی بری خونه ی مامانت؟؟ ....البته هرروز باید نیم ساعت پاهاتو بدی بالا ...

نه اونجا آرامش ندارم پسرخودم با داداشم دعوامیکنن نمیتونم تحمل کنم یه داداش مجردم دارم که بداخلاقه ترجیح میدم خونم باشم تااونا توکل بخدانیم ساعت پاهامو بالا بگیرم

2714
نه اونجا آرامش ندارم پسرخودم با داداشم دعوامیکنن نمیتونم تحمل کنم یه داداش مجردم دارم که بداخلاقه تر ...

ایشالا میره بالا ‌‌....بهت قول میدم اگه استراحتت درست باشه جفتت ۲۰ روز نمیکشه کاملا میره بالا ...از رو تجربه گفتم 

ایشالا میره بالا ‌‌....بهت قول میدم اگه استراحتت درست باشه جفتت ۲۰ روز نمیکشه کاملا میره بالا ...از ...

مرسی گلم دعا کن برام 😘

سرکلاژ کنی خیالت راحتتره،

بنده یک عدد واژینیسموس بودم ک بعد ۹ماه درمان شدم.بعد ۶ماه تنبلی تخمدان داشتم و منتظر نی نی بودم ک با دارو دوقلو باردار شدم   سختیهاااا کشیدم  الهی  نذار هیچ زنی حسرت بچه به دلش بمونه .❤
2706