2726
عنوان

طول سرویکس+سرکلاژ

1502 بازدید | 37 پست

سلام این سونوی منو ببینین دکتر گفت طول سرویکس کمه وجفتم پایینه اگه بالاتر نره باید سرکلاژبشم نظرشما چیه گفت شکل جفتتم غیر طبیعیه چیکارکنم جفتم بره بالا

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یکم پایین اما زیر ۳۰ سرکلاژ میشه حالا ایشالا ک بره بالا

چیکارکنم بره بالا تجربه ایی ندارین

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
2728
من پایین بود استراحت زیاد در حد استراحت مطلق . برا من ک رفت بالا

چندبود طول سرویکس شما در حد غذا پختنم فعالیت نداشته باشم یعنی؟

استراحت زیااااااد اصلا سر پا نباش ایشالا میره بالا

یه پسر دیگه هم دارم باید به اونم برسم نمیشه که اصلا 😢😢😢😢

پس بنظرم سرکلاژ کن وگرنه تا اخر بارداری اسیر میشی من خودم با سرویکس ۳۲ سرکلاژ شدم

مرسی.چندهفته سرکلاژ شدین شما سونوی واژینال انجام دادین برای طول سرویکس دکتر من گفت این سونو معتبرنیست یایکم بیشتر یا کمتر خونریزی نداشتین شما من دیروز یکم خونریزی داشتم

یه پسر دیگه هم دارم باید به اونم برسم نمیشه که اصلا 😢😢😢😢

عزیزم منم دوبار سرکلاژ شدم دقیقا اندازه اش مثل شما بود ...از الان باید تو استراحت مطلق باشی جفتت بیش از حد پایینه ...حتی خوابیده غذا بخور فقط واسه دستشویی بلند شو واز توالت فرنگی استفاده کن سعی کن یبوست نشی ..‌نزدیکی اصلا و اصلا نداشته باش ...بعد از سرکلاژ یه هفته نباید بشینی بعدش میتونی ولی بیشتر از ده دیقه نباشه ...کلا باید تو استراحت مطلق باشی .‌.. کاش مامانت اینا بیاد کمکت 

خدایا ممنونم ازت بابت همه ی مهربونی هات ومعجزه هات....مواظب دو قلوهام باش ❤
مرسی.چندهفته سرکلاژ شدین شما سونوی واژینال انجام دادین برای طول سرویکس دکتر من گفت این سونو معتبرنیس ...

خیلی خطرناکه اصلا تکون نخور مواظب باش

من تو هر دو تو هفته ی دوازدهم سرکلاژ میشدم ...اینارم هفته بعد باز سرکلاژ میشم هم دهانه ی رحمم کوتاهه همون سرویکس هم دوقلو باردارم 

2706