2733
2734

سلام روز همگی بخیر و خوشی و شادی. 

من میخوام یه اپلیکیشن بارداری نصب کنم که علاوه براطلاعاتیکه درمورد بارداری هست، محاسبه ی بارداریمم داشته باشه و اگر امکانش باشه یادداشت تاریخی هم داشته باشه، شما همچین اپلیکیشن یا برنامه ایی میشناسید؟ خسته شدم از بس رو تقویم محاسبه کردم چند هفته و چند روزمه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نی نی بان فکر کنم داطته باشه از بازار دانلود کن

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی ….احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم...میشه لطفا برای سلامتی پســرم صلوات بفرستید ممنـــــونم❤
2728

بارداری هفته به هفته رو بزن حتی عکس جنین رو هم میزاره ک مثلا این هفته نی نی چه شکلی میشه چیا بخوری چیا نخوری همه چی توش هست

میشه واسه سلامتی نی نی یه صلوات مهمونم کنین خدا نی نیه همتون رو حفظ کنه 
2738

فرزند نیکو

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊

قبلا  بخاتر تعیین روز تخمک گذاری از اوما استفاده میکردم 

حالا  نی نی پلاس  خوبه  برای دوران بارداری هر روز واست پیام میاد  که  امروز وارد هفته چند شدی  حالت اینجوریه

نی نیت اینشکلیه

هرچی حاجت دله تموم میشه هرچی که خدا بخادهمون میشه