2733
2734
چرا دورشو اینجوری کردی😂

خونمون پیدا نباشه  

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم شک ندارم که ب لطف خدای بزرگ بزودی زود ،یه خانم معلم میشم ان شا الله 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اتفاقا منم خریدم برای پسرم امسال کلاس اولیه😊

مبارک باشه دختر من میره دوم. 

چند؟ 

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم شک ندارم که ب لطف خدای بزرگ بزودی زود ،یه خانم معلم میشم ان شا الله 
2728
مبارک باشه دختر من میره دوم.  چند؟

من که اول رفتم تنهایی خریدم سلیقه خودم ساده بود یه سورمه ای برداشتم هشتادتومن ولی باز دلم نیومد با خودش رفتم از همین شکل دارها برداشتیم به سلیقه خودش هفتاد تومن

،،
2738
ای جونم باز خیابونا پر میشه از این جوجه ها مبارکش باشه❤

اووووف من دختر میخوااااام اووووف 

خیلی شرم اوره که هیچکس حریف زبونمون نباشه  افتخاراینکه هیچکس حریف شخصیت مانشه✌️...............  یادت باشه دری که خدا برات باز میکنه رو بنده ی خدا نمیتونه روت ببنده.👌..............دوست گلم میشه برا شادی روح پدرم صلواتی بفرستی💔
من که اول رفتم تنهایی خریدم سلیقه خودم ساده بود یه سورمه ای برداشتم هشتادتومن ولی باز دلم نیومد با خ ...

اینم سلیقه خودش بود.   

منم میخوام😐ولی اول باباش😐😂

😂😂

خیلی شرم اوره که هیچکس حریف زبونمون نباشه  افتخاراینکه هیچکس حریف شخصیت مانشه✌️...............  یادت باشه دری که خدا برات باز میکنه رو بنده ی خدا نمیتونه روت ببنده.👌..............دوست گلم میشه برا شادی روح پدرم صلواتی بفرستی💔
اینم برادخترم ک کلاس اول میره خودش گیر داد این مدلی

مبارک باشه ما انقدر تو مغازهه بودیم ک مرده گفت خانم خرید کنین دیگه خخخخخ 

گفتم خب بچه ست بین این همه شکل و رنگ مونده کدومو برداره

منم میخوام😐ولی اول باباش😐😂

ایووول

2706