2726

فروهر قشنگ نیست در عوص ون یکاد خیلی بهتره اما بازم مدلای دیگ رو زیر نظر بگیر گلم 

خیانت فقط جنسی نیست .  خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن  لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت بود نمیکردی.🌹  .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

فروهر قشنگ بود انقد آدمای چیپی ازش انداختن دیگه بدم میاد مثل شاخای خز وخیل اینستا

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
فروهر قشنگ نیست در عوص ون یکاد خیلی بهتره اما بازم مدلای دیگ رو زیر نظر بگیر گلم 

چرا گلم ون یکاد شیک تره یعنی خودش یه ون یکاد داشت گمش کرد 

چه فایده وقتی بالای خط فقر باشی ولی زیر خط فهم؟

وان يكاد

❤️🌈💚🌈💛🌈💜🌈💙🌈🧡🌈💖🌈❤️🌈💜🌈💖🌈‏گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ ‏بيا قسمت كنيم دردی كه داری ‏بيا قسمت كنيم، بيشش به من ده  ‏كه تو کوچک دلی، طاقت نداری🌈💓🌈💝🌈💞🌈🌈💔🌈💘🌈❤️🥺🥰😊🤗 ‏⁧ 
فروهر چون وان یکاد باهاش بره توات گناه داره همش بایددربیاره گم میکنه

گیج شدم نمیدونم کدومو بگیرم خودش حس میکنم ون یکاد دوست داره

هرکدوم شما دوست داری و ایشون دوست داره

مامانش براش یه ون یکاد خریده بود خیلی دوسش داشت ولی گمش کرد یه روز گفت میخام یه زنجیر بگیرم زنجیر گردن بند خیلی دوست داره من اگر ون یکاد بگیرم انگار کار مامانشو کزدم گفتم فروهر بگیرم

گیج شدم نمیدونم کدومو بگیرم خودش حس میکنم ون یکاد دوست داره

اسمشو بگیر اگه طلا باشه ۲تومنی درمیاد شیک و باکلاسه کار من طلاست 

💔دلم تنگ است و میدانم تو دیگر بر نمیگردی                بمانم هرچه خیره پشت این در بر نمیگردی                غریبی میکنم با قاب عکست ناامیدانه                      خودم هم کرده ام انگار باور بر نمیگردی ...
2706