2737
2734
عنوان

شیرینی پزی کمککککککک

139 بازدید | 9 پست

خاموما کسی شیرینی نارگیلی تا حالا ددست کرده

من موادشو طبق دستور ریختم اما اصلا بهم چسبیده نیست همش پودر میشه نمیش کنار هم باشه که بریزم تو قیف ماسوره همش پودر میشه چیکارکنم 

گل پسرم👶تو اومدی تا خوشبختیم پررنگ تر شه😍

نصف سفیده تخم مرغ بزن بهش

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با همزن همش بزنم یا همینجوری

همینجوری

اگر دیدی بازم پودر میشه بقیش هم بزن

اما کم کم بزن که شل نشه

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
2731
همینجوری اگر دیدی بازم پودر میشه بقیش هم بزن اما کم کم بزن که شل نشه

مرسی عزیزم حالا امتحان‌کنم خیلی طعمش خوبه ها فقط پودری شده

گل پسرم👶تو اومدی تا خوشبختیم پررنگ تر شه😍
مرسی عزیزم حالا امتحان‌کنم خیلی طعمش خوبه ها فقط پودری شده

میدونم عزیزم ... انشاالله که عالی میشه😍😍🤗🤗

2738
ممنون عزیزم خیلی خوب شد مررررسی از راهنماییت😘😍😙

فدات عزیزم نوش جونت😍😍😍😘😘