2733
2734
عنوان

شات دعوا منو و شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 6058 بازدید | 190 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی کسی رو نداری بهتره زندگیتو جمع کنی،،، با یه مشاور پیش برو به خودت بیا،، هنوز دوسش داری کاملا معلومه بدون اون نمیتونی یکم قوی باش تو زنی، زنها میتونن این جور موقعیت ها رو کنترل کنن

اسی دیگه بهش پیام نده زنگم نزن بذار شب بیاد ببینی عکس العملش چیه اگه چیزی نگفت شامو بکش با لفظ "شما" صداش کن بیاد پای سفره و فقط توی سکوت شام بخورید با دست پیش بکش با پا پس بزن.

وقتی شروع کرد به حرف زدن همین چیزایی که به ما گفتی بهش بگو. بگو از وقتی خیانتو ازت دیدم اینجوری شدم بی اعصاب شدم نمیتونم ببخشمت همش جلوی چشممه. همش میگم چی شد ما که زبونزد بودیم رو سر عروس دومادا مارو میبردن قند بسابیم تو چه کردی با زندگیمون که به اینجا کشیده مقصر همه اینا اون کارته.....

بعد ببین چی میگه. یا رد میکنه و میگه پشیمونم و فلان که بمون اما چندروز سرسنگین باش تا عادی بشید. اگرم پرروبازی درآورد و گف تورونمیخوام و مثلا اونو میخوام و اینا دیگه تکلیفت معلوم میشه و راحتتر دل میکنی از زندگیت.

یادت باشه موقع حرف زدن هم عصبانی باش هم یکم حالت غصه دار به خودت بگیر. ولی داد زدن ممنوع، فحش ممنوع، فقط خشانت!

ووی دستم خسته شد🥴

روز ۲۱ اسفند ۹۸ دو خط خوشگل موازی که به هم نمیرسند نوید رسیدن روزای قشنگ رو دادن❤😍 خدا شکرت لطفا این دو خط رو نصیب هرکی که نی نی میخواد بکن زودِ زودِ زود
2731

درسته اسی بد حرف زده...ولی حقم داره چرا همتون اصل مطلبو ول کردی چسپیدی ب فحشه...شوهرشو لخت با زن دیگ دیده ی فحش حقش نیست؟؟؟دنیا رو سر ادم خراب میشه 😣😣 خدا نیاره ب سر هیچکس....بنده خدا میگه من تحمل کردم تو این مدت چون پشتوانه نداشتم.....خدا کمکت کنه عزیزم 😚😚

اینو بدون تا همیشه تو قلبم میمونیs💖R
2738

من دوس پسرم فقط بخاطر چت با چن تا پسر فقط چت ن چیز دیگه بخدا.رابطه سه ساله رو تموم کرد و رفت حتی منو نبخشید اگ میبخشید از جون براش مایه نمیزاشتم هر آدمی اشتباه میکنه تو زندگیش اشتباه و حماقت منم این بود ولی رفت و دیگه نیومد..بنظرم خیانت رو نباید بخشید😔😔

در من انگار کسی، در پی انکار من است...

یا ابوالفضل اسی این چه فحشاییه که به یه مرد دادی. عزیزم یکم ریلکس باش یه به تو چه گفتگ و یه به درک گفتن دیگه جوابش فحش ناموسی نبود😮 فکر کنم خیلی آدم عصبی هستی... در ضمن طلاق راه چاره نیست مطمئنن بعد از طلاق هم اوضاع خیلی جالبی نخواهی داشت گلم ... آرامش داشته باش به خدا توکل کن و سعی کن خودتو آرووم کنی🌹

😎🤔

ناراحت نشی ولی این عقل بچگونه است خو ی بتوچه گفتن این حرفارو داره؟اگ تو زندگی بقیه چیزا بشه اینقد خوبن نمیدونم چرا تا یچی میشه طلاق انگار یچیز الکیه تو حرفا بعد طلاق رو میتونی تحمل کنی؟ببخشیدا ولی زنی ک طلاق میگیره هرچقدم عالی باشه باز مردم حرف میزنن ینی تحمل بتوچه و کوتاه اومدن از حرف مردم سخت تره؟؟