2726
عنوان

بیاین بگین چیکار کنم تو رو خدا خاستگار دارم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 232 بازدید | 29 پست
یکم یواش عزیزجان😂

والا بقران...اخه نمیدونم چطور حرف مردارو باور میکنن دخترم ایتقد سرخوصش😕خانوادش فرهنگین ب این چه یعنی چی گفته بیکار نمیمونم مگه معلما چقدر حقوق دارن ن تحصیل ن سرمایه با چی میخواد بره سرکار سربازیم ک نرفته تف اون احساسه ک اونو دوس داره احساس باید منطقی باشه 

واسه سلامتی دخترم لطفا ی صلوات بفرستین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به نظرم قبول کن .عشقی ک بعد از زندگی مشترک به وجود بیاد دوامش خیلی بیشتره.از کجا میدونی دوست پسرت تا اخرش پات میمونه بعدشم تو باید حداقل چهار پنج سال دیگه صبر کنی تا اون بره سربازی و بعدشم کار پیدا کنه و بعدشم سرمایه جور کنه و تااااازه برسه به نقطه صفر ک بتونه یه زندگی رو اداره کنه من اگه بودم قبول میکردم و میرفتم سر زندگیم واقعا زندگی متاهلی بهتر از مجردیه هم تکلیفت روشنه هم خانم خونه خودتی اختیارت دست خودته پسره هم ک میگی پولدارت دیگه مشکلت چیه 

2728
نمیدونم والا فعلا دانشجوعه و میگه باید برم سربازی و بیام بعد الان که نمیتونم برم سربازی

عزیزم اون آقا اگر تو و زندگی آیندش براش مهم بود، در کنار درسش کار هم میکرد. چقدر مرد و زن هست که هم درس میخونن، هم کار میکنن؟ من خودم به شخصه چند مورد دیدم. یکیش برادر خودم، با اینکه حتی کسی رو مد نظر نداشت برای ازدواج ولی کنار درسش، کار هم میکرد. میگفت فردا روز خواستم ازدواج کنم باید دستم پر باشه. حالا این دوست پسر شما که شما رو داره ولی از دیگران مایه میذاره. اینو یادت باشه کسی که از دیگران بخواد براش کاری بکنن، هیچ پیشرفتی نخواهد داشت، تا زمانی که خودش دست بذاره روی زانوی خودش و یه حرکتی بزنه.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
تحصیل دارره خب  داتشجوعه الان

وااااااا یعنی تو دل خوش کردی به دانشجویی اون و کسی ک کار داره و سرمایه داره رو بیخیال شدی واقعا دیگه حرفی ندارم خخخخ

اصلا حوصله داری بشینی اون بره سربازی بعد بیاد بگه نمیخوامت

من نمیگم منتظر دوستت بمون

ولی واقعا پولدار بودن خواستگارتم تنها ملاک نمیتونه باشه اخلاق و شخصیتشم خیلی مهمه و اینکه به دلت نشسته باشه

نه اینکه باهاش ازدواج کنی بعد ببینی به دلت نیست و اخلاق و خانوادش خوب نیست و همش بگی کاش به عقب برمیگشتم و با اونی که دوستش داشتم ازدواج میکردم

فقط 12 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷
من نمیگم منتظر دوستت بمون ولی واقعا پولدار بودن خواستگارتم تنها ملاک نمیتونه باشه اخلاق و شخصیتشم خ ...

اخلاقش خوبه ولی از یه خانواده روستایین خودشم زیاد به دلم ننشسته😑

عزیزم اون آقا اگر تو و زندگی آیندش براش مهم بود، در کنار درسش کار هم میکرد. چقدر مرد و زن هست که هم ...

میدونم عزیزم ولی الان چون نیاز نمیبینه کارر کنه 

میترسم نتونم فراموشش کنم

اخلاقش خوبه ولی از یه خانواده روستایین خودشم زیاد به دلم ننشسته😑

بیشتر بشناسش و مطمئن شو میتونی با فرهنگشون کنار بیای

حالا منظور این نیست که از اول عاشقش بشی ولی نباید ازش بدت بیاد باید ی محبتی تو دلت نسبت بهش احساس کنی

ببین ازینا نباشن که مثلا به بهونه دکتر رفتن و خرید خانوادش یکسره خونش باشن و براشون عروس حکم کارگرو داشته باشه و خلاصه چیزای اینجوری رو چک کن

ی خانمی تاپیک زده بود شوهرم خیلی پولداره ولی همشو برا خانوادش خرج میکنه و خودمون مستاجریم و این صحبتا

پولداری تنها چه فایده داره وقتی طرف مثلا خسیس باشه یا متعصب یا چمیدونم هزارتا چیز دیگه

فقط 12 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷
میدونم عزیزم ولی الان چون نیاز نمیبینه کارر کنه  میترسم نتونم فراموشش کنم

ببخشید چرا نیاز نمیبینه؟ نیاز نیست خودشو به شما ثابت کنه؟ نیاز نیست شما متوجه بشی که این آقا قابل تکیه کردن هست یا نه؟ اومدیم و دور از جون، دور از جون پدر و مادرشو از دست داد. اون موقع میخواد چکار کنه؟ تا آخر عمرش که نمیتونه وابسته به پدر و مادرش باشه. اینم یه نشونه‌س ها! حواستو جمع کن. به نظر من مسئله نیاز داشتن یا نداشتن نیست، مسئله تنبلی و راحت‌طلبیه. منتظره بقیه براش کاری کنن در غیر اینصورت میشینه به در و دیوار نگاه میکنه.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
اخه بخدا همه چیز دست خانوادشه خیلی کنترلش میکنن 

اینم یه نشونه دیگه. لابد بعد از ازدواج هم میخوان خیلی کنترلش کنن. میتونی تحمل کنی یکی دیگه به جز شما دو تا برای زندگیتون تصمیم بگیره؟ 

با این حرفت به یقین رسیدم که دوستت خیلی وابسته به خانوادشه و اختیاری از خودش نداره.

2706