1421
1363

بچها یه خاستگار برام اومده تو شرکت نفت کار میکنه و تقریبا ۳۰۰ میلیونم پول داره خودش جمع کرده 

از یطرفم کسی که باهاش دوستم هنوز شرایط ازدواجو نداره و هنوز ۲۳ سالشه هنوز سربازی نرفته و کار نداره ولی خانوادش فرهنگین و به قول خودش بیکارش نمیزارن موندم چیکار کنم 

خودم دوست پسرمو دوسش دارم😑

خانوما خبر دارید فرش ارزون شد ؟

1436

خیبیییلی سخته واقعا نمیدونم چی بگم

بابام خیییلی مریضه خیلی سخته درد کشیدن باباتو نگاه کنی ولی هیچ کاری از دستت برنیاد 😢 هرروز پرستاریشو میکنم مدام دنبال اینم چی واسش درست کنم که خوب بشه هر روز ازش میپرسم بابا امروز بهتری سرش از درد پایین انداخته و میگه خوب میشم از درد کشیدن خسته شده خدا جونم بابامو ببین 😭 تو رو خدا با دلای پاکتون واسه بابام یدونه حمد شفا بخونید امیدوارم خدا به خودتون و خانوادتون اول از همه سلامتی و بعد آرامش همیشگی بده ❤                                                                                                آری ان روز چو میرفت کسی ، داشتم امدنش را باور ، من نمیدانستم معنی هرگز را  تو چرا باز نگشتی دیگر ..💔       
تف نوره احساست...فردا احساس با نون بخور....حالا اگه اقا زیرش نزد و اومد خاستگاریت...

یکم یواش عزیزجان😂گرچه به طور کلی راست میگی اما اخه این همه کوبنده؟😂

حال متکلم از کلامش پیداست از کوزه همان برون تراود که دروست
1432

از اون آدمایی نباشه که از خودش هیچ کاری برنمیاد و امیدش به دیگرانه؟ 

الآن داره چکار میکنه؟ دانشجوئه؟ چرا بیکاره؟ 

یاد اون مثاله افتادم که میگه «من آنم که رستم بُوَد پهلوان» خودش هیچ هنری نداره، از رستم مایه میذاره.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    

چقدر بهش اعتماد داری؟؟پول لازمه زندگیه ولی خوشبختی نمیاره. پدر و مادر فرهنگیم کاری نمیتونن برا پسرشون بکنن مگه چقدر سرمایه گذاشتن براش کنار؟؟؟

حساب دو دو تا چهارتا داشته باش. اگر هم دوست پسرت رو دوست داری ازش بخواه بیاد جلو نشون بزاره. رسمی نامزد شین. به مردا اعتماد نکن

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداجون،پسرم رو سالم بهم ببخش😄😄😄
از اون آدمایی نباشه که از خودش هیچ کاری برنمیاد و امیدش به دیگرانه؟  الآن داره چکار میکنه؟ دان ...

نمیدونم والا فعلا دانشجوعه و میگه باید برم سربازی و بیام بعد الان که نمیتونم برم سربازی

1390

عقل ادم میگه خاستگارت

چون پول خیلی مهمه تو زندگی مشترک

داغون میشی با بی پولی

اینو تا نری خونه خودت نمیفهمی

پسره ارزششو داره خاستگارتو ول کنی

دلت قرصه بهش

یا اونم هپلی هپو؟

ای در دلم نشسته از تو کجا گریزم؟؟
یکم یواش عزیزجان😂

والا بقران...اخه نمیدونم چطور حرف مردارو باور میکنن دخترم ایتقد سرخوصش😕خانوادش فرهنگین ب این چه یعنی چی گفته بیکار نمیمونم مگه معلما چقدر حقوق دارن ن تحصیل ن سرمایه با چی میخواد بره سرکار سربازیم ک نرفته تف اون احساسه ک اونو دوس داره احساس باید منطقی باشه 

به نظرم قبول کن .عشقی ک بعد از زندگی مشترک به وجود بیاد دوامش خیلی بیشتره.از کجا میدونی دوست پسرت تا اخرش پات میمونه بعدشم تو باید حداقل چهار پنج سال دیگه صبر کنی تا اون بره سربازی و بعدشم کار پیدا کنه و بعدشم سرمایه جور کنه و تااااازه برسه به نقطه صفر ک بتونه یه زندگی رو اداره کنه من اگه بودم قبول میکردم و میرفتم سر زندگیم واقعا زندگی متاهلی بهتر از مجردیه هم تکلیفت روشنه هم خانم خونه خودتی اختیارت دست خودته پسره هم ک میگی پولدارت دیگه مشکلت چیه 

1364