2410
2553

بچه ها من همونم ک گفتم شوهرمو مامانم در ارتباط بودن ولی گویا فقط درد دل میکردن میخوام با مامانم حرف بزنم ولی نمیدونم چی بگم حالم خوب نیس همش میخوام خودمو بکشم چی بگم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

😑هیچی نگو .. دل مادرت میشکنه گناه داره

این کاربری دست دختر خالمم هست گاهی ی تاپیک تاپیکی میزنه خیلیییی کم ‌‌‌‌.. اون متاهل من مجرد خب پس ی وقتایی ی تناقضایی داره تاپیکا چون از دوتا جهان متفاوتیم  دختر خالم دیگه شماره نداشت ک با خط خودش کاربری بسازه ) من عضو کمپین تحریم همگانی نینی سایتم 😂از تاریخ ۱۰/۱ ( اول دی ماه ) ..‌هیچ تاپیکی نزنیم و هیچ تاپیکی هم شرکت نکنیم .. 🖐🏻 دق و دلی تموم گرونی ها و اعتراضایی که باید میکردیمو نکردیم توی زندگیمون رو سر سایت خالی کنیم؟ 😂😂 گناهه ( ولی شوخی در رفته متحد شیم این ماجرای عکس حل شه به حرفمون گوش کنن  ) 
2714

به نظرم با همون مشاور كه چند روز پيش صحبت كردي در تماس باش

موضوع رو كاملاا واضح كن نه براي ديگران كه براي خودت تا ندوني فكرت درسته يا توهمه نميتوني از شك و دودلي و نفرت دست بكشي

موضوعو داري كش ميدي با كمك مشاور حل كن تا بتوني راحت به زندگيت برسي

خب بهم گفت با مادرم صحبت کنم

بله در جريانم اما اول كه از پيش مشاور اونده بودي خيلي افكارت منظمتر بود الان انگار دوباره به هم ريخته

منظورم اينه باهاش در تماس باشي كه بدوني چطور با مادرت مطرح كني

مگه چی گفتن به هم حرفاشون در چه حدبوده

خداقوت میگم به همه مامانا خصوصا مامانای نوزادنارس🥳..دخترک خوشکلم یک عدد نوزادنارس بود که باوزن یک کیلو، هفته۲۸ دنیااومد معجزه زندگیمه😇❤🙏❤️چشمهای تو👀آن کافه ی دنجی است،که قهوه هایش حرف ندارد❤️
2706