2737
2734
عنوان

بعد از چند سالگی بچه هاتون شاغل شدین؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 408 بازدید | 31 پست
ارزش نداره کار بیرون از خونه توی خونه باش برای خودت خانمی کن و از لحظه به لحظه بودن با بچه ات لذت بب ...

این خیییییلی بستگی به روحیه هر فرد داره. من به شخصه بدترین دوران زندگیم چندماهی بود که بیکار بودم. نه بخاطر نیاز مالیش، بخاطر نیاز روحی و نیاز به استقلالش. من نیاز دارم تو جامعه باشم.

با این جمله هم مخالفم تو خونه باش خانمی کن! کسی بیرون کار میکنه علاوه بر اینکه ارج و قرب داخل خونه رو داره، برای جامعه هم ادم مفیدتریه. یه ادم با احساس مفید بودن که اعتماد بنفس بیشتری داره، قطعا مادر بهتری هم میشه. 

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
من بچه م دوسالشه عاشق اینم ک برم سرکار اداره ای جایی نیست ک برم توی فکرم ک مغازه بزنم و البته براش پ ...

مغازه خوبه ولی خب ساعت کاریش زیاده باید مغازت تایم زیادی باز باشه

کاربر حسنکم هستم😔 گریزانم ازین مردم که با من به ظاهر همدم و یه رنگ هستند ولی در باطن از فرط حقارت به دامانم دوصد پیرایه بستن💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
این خیییییلی بستگی به روحیه هر فرد داره. من به شخصه بدترین دوران زندگیم چندماهی بود که بیکار بودم. ن ...

دقیقا منم از وقتی بچه دار شدم خونه نشین شدم روزای بدیه همش کله ام تو گوشیه ازینورم میخایم پیشرفت کنیم یه نفر ک نمیتونه خرج یه خانواده و خورد و خوراک و قسط بده با این وضع مملکت 

کاربر حسنکم هستم😔 گریزانم ازین مردم که با من به ظاهر همدم و یه رنگ هستند ولی در باطن از فرط حقارت به دامانم دوصد پیرایه بستن💔
من پسرم سه سالشه  از مهر میرم سر کار  مهد می آرمش.  نمیدونم میمونه یانه

تو این سه سال بیمه تون قطع شد؟

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
شایدم فروشنده بگیرم 🙁 فقط دوست دارم یه درآمدی داشته باشم ، شما کارمندی ؟ 

ن عزیزم تو شرکت خیاطی میکنم

2738
توخونه،مستخدم .  نمیتونم کار نکنم.. با شوهرم پیش هم کار میکنیم،البته ساعت کارمون دست خودمونه و ...

خیلیم عالی

دقیقا منم از وقتی بچه دار شدم خونه نشین شدم روزای بدیه همش کله ام تو گوشیه ازینورم میخایم پیشرفت کنی ...

من خیلی حالم بد بود. مدام گریه میکردم. دیگه داشتم افسردگی میگرفتم. واقعا روزای بدی رو گذروندم و از شدت ناراحتی با اینکه تو خونه بودم و کاری نداشتم ولی کلی لاغر شدم!

من‌تمام وقت گذاشتم از ۷ تا ۴ قیمتام با توجه به محل و سن و زمانش فرق داره. واینکه مهد خصوصی باشه یا ...

شما که بچه ت رو مهد میذاری من یه سوال دارم.

ما هنوز بچه نداریم، ولی تو محل کار همسرم مهدکودک هست. از طرفی مادر و خواهرمم بهم نزدیکن. به نظر شما اینکه من بچه رو بخوام بذارم مهد که جلو چشم همسرمم باشه و صبح با خودش ببره کار خوبیه؟ یا بگردم مهد بهتر پیدا کنم؟

البته تا ۲ سالگی که پیش مادرم میذارم

بنظر من کارخوبیه فقط بشرط اینکه بری داخل مهد بررسی کنی آیا استانداردهای یک مهد رو داره یانه!مربی هاش چطورین!همسرتون از همکاراش بچه هاشونو اونجا گذاشتن راجع به مربی که خیلی مهمه بپرسه و نظرسنجی کنه.بعضی ادارات صرفایک اتاق رواختصاص میدن به این کار که اصلا قابل قبول نیست.زمانش که رسید خاستین بچه رو مهد بزارین چندتامهدرو برین ببینین بعد تصمیمگیری کنین

شما که بچه ت رو مهد میذاری من یه سوال دارم. ما هنوز بچه نداریم، ولی تو محل کار همسرم مهدکودک هست. ا ...

عزیزم پستتو بالا یه کاربری جواب داده و ریپلایتون نکرده بیاید بخونید

2706