2726
عنوان

صبحانه ی هما پز 😎😎+عکس 😂😂🤩🤩🌊😍

| مشاهده متن کامل بحث + 842 بازدید | 27 پست
بیدارشون کن دیگه بسه چقد میخوابن😑😕

اکثرا بعد ۱۲ پا میشن 😂😂

چون کلا هم من هم شوهرم هم بچه ها شبا ۳ ۴ میخوابیم ‌....

دخترهام حنا و آوا دوستون دارم ❤❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دستور پخت ندارممممممممم 😭

دستور نمیخواد 

از قنادی یا پیراشکی فروشی خمیر پیراشکی بگیر آوردی خونه قطر ۱ سانت با وردنه بازش کن با کاتر قالب بزن سرخ کن تمام 😁😁

خداذبرات حفظ کنه رابطشون با هم خوبع؟؟ بچه های من 3 سال و نیم اختلاف سنی دارن انقدررر دعوا میکنن که ...

مرسی عزیزم خدا بچه هات رو نگه داره ‌....😁

ببین چون دخترم تنها بود الان همبازی پیدا کرده باهم خیلی اوکین ولی بازم بچه ان دیگه چرا خیلی کم دعواشون میشه ....

2728
ممنونم واسه من هر یک ساعت بزن بزن میکنن و دعوا میکنن😓😓😓

واقعا 🙄🙄😂😕؟؟

ببین اخه به یه چیز دیگه هم هست که زیاد دعوا نمیکنن ،،چون تازه همو دیدن فعلا خوشحال همبازی شدن و اینان چون اوایل اصلا دعوا نمی کردن الان یکم دعوا میکنن شاید به خاطر اینه....

سلام هماجون چرادیگه ازکاراتو غذاهات عکس نمیذاری؟

سلام عزیزم کار زیاد میکنم....

گفتن زیاد بزارم شاید کسی دوست نداشته باشه 😕😕

ولی از امشب دوباره می زارم ایشالا 😁😍

سلام عزیزم کار زیاد میکنم.... گفتن زیاد بزارم شاید کسی دوست نداشته باشه 😕😕 ولی از امشب دوباره می ...

اره بذارمن تاپیکاتودنبال میکنم

💕به آنچه امیدش رانداری،،،امیدوارترباش💕خدای مهربونم من امیدوارم به اینکه ناامیدم نمیکنی😍آهای تویی که داری امضامو میخونی الهی هرچی ازخدامیخوای زودِ زودِ زود بهت بده😊لطفایه صلواتم واسه حاجت من بفرست واگه فرستادی لایک کن😘
چشم 😘😘😘😘

چشمت بی بلا😍

💕به آنچه امیدش رانداری،،،امیدوارترباش💕خدای مهربونم من امیدوارم به اینکه ناامیدم نمیکنی😍آهای تویی که داری امضامو میخونی الهی هرچی ازخدامیخوای زودِ زودِ زود بهت بده😊لطفایه صلواتم واسه حاجت من بفرست واگه فرستادی لایک کن😘