2726
عنوان

واسه کسی که معده درد داره نهار چی درست کنم اذیت نشه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 33558 بازدید | 47 پست

جوشانده شیرین بیان برای مشکلات معده عالی هست خواهر روزانه 2 فنجان بده میل کنن 

هر غذایی اگر با عسل خورده بشه هضم رو آسون میکنه 

اللهم صل علی فاطمة ....برای حاجت رواییتون دعا و سوره های مختلف میخونم بدون هزینه ،در ازاش برام دعا کنید 

منم همینم قبل ناهار شربت معده میخورم آمپرازول

بعد ناهار باکلوفن میخورم 

ناهارم هیچی نمیخورم باز معده ام بندری میره

مهرسام مامان خیلی دوست دارم                                         خواص سوره های قرآن برای کسانی که حاجت دارند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کوبیده مرغ.یا جوجه

یا کباب تابه ای. خوبه ک باگوشت گوسفندباشه

بگو بره طب سنتی.منم کلی قرص خوردم فقط عوارضش مونده وتسم رفتم طب سنتی حال معدم ازاین رو ب اون رو شده

لااااااایک ننننکنییید لدفن  

عزیزم اگر میخوای واقعا معده دردش خوب شه بهش کباب برگ بده،خودت راسته بگیر کباب کن بهش بده ،دو سه روز بخوره تقویت میشه خیلی خوبه 

عسل هم حتما بهش بده بخوره

میخواهم بهترین باشم 🙌
2728
کوبیده مرغ.یا جوجه یا کباب تابه ای. خوبه ک باگوشت گوسفندباشه بگو بره طب سنتی.منم کلی قرص خوردم ...

عزيزم ميشه بگين كجا رفتين دكتر معده مادرم وحشتناك اذيتش ميكنه داغون شده

كاش ميشد بعضي فاميل ها رو آنفاميل كرد🤨🤨

دکتر به مامانم گفته بود بهترین غذا برنج با کباب هست کامل خشک باشه واس کباب سس اینا نریز غذاهای خشک خوبه آبکی خیلی بد هست سبزیجات اینا اصلا خوب نیست نوشیدنی فقط آب باید غذاهاشو رعایت کنه مامان من ده سال میشه به خاطر معده اش سبزی و نوشابه و دوغ اینا نمیخوره

خدایی هست که بیشتر بیشتر دوستمان دارد .....میگذرد هم سختی ها هم خوشی ها....  قدر لحظات رو بدانیم

کدو 

پیاز رو تفت بده رنگش که عوض شد زردچوبه بزن بعد کدو نگینی خورد شده و گوجه نگینی خورد شده و نمک اضافه کن بذار گوجه اب بندازه و با شعله کم کدو پخته بشه بعد هم با ماست بخورین 😋

ابگوشت و قورمه سبزی و آش و کلا چیزی ک نخود لوبیا داره نپز نفاخه بدتر اذیت میشه مرغ خوبه

همون دیگه دوروز برنج میذارم استانبولب یا رشته پلو 

آبکی هم نمیتونم بذارم 

موندم بخدا

خیلی عذاب میکشه ددیروزو خونه بود نتونست بره سرکار

الان زنگ زدم میگم حالت چطوره میگه بازم معده دردش شروع شده😳😳😳😳

من که مطمئنم عصبیه😧😧😧😧

خداااجونم مرسی که هستی 😍😍😍😍😍

برنج رو مثل کته درست کن. آب کش نکن. با ماست کم چرب. انگار معده رو استراحت میده و ریلکس میشه

باید دلیل معده دردش رو‌پیدا کنه

چه نشونه های داره؟ درد دائمیه یا یه تیر میکشه بعد آروم میشه بعد دوباره... قبل غذا درد داره با بعد غذا. هضمش به چه صورته...

جز عشق که اسباب سرافرازی بود هر چه دیدم و‌شنیدم همه اش بازی بود
منم همینم قبل ناهار شربت معده میخورم آمپرازول بعد ناهار باکلوفن میخورم  ناهارم هیچی نمیخورم ب ...

خیلی سخته شوهر منم کلی قرص میخوره ولی خوب نمیشه😢😢😢😢

خداااجونم مرسی که هستی 😍😍😍😍😍
عزيزم ميشه بگين كجا رفتين دكتر معده مادرم وحشتناك اذيتش ميكنه داغون شده

من یزدم گلم.پیش دکتر شکیبا

اگ تهرانی ک عالی ترین دکترا رو داره .همینجا سوال بپرس بت معرفی میکنن

لااااااایک ننننکنییید لدفن  
2706