2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چندروز بعد تاخیر زدی

بنده یک عدد واژینیسموس بودم ک بعد ۹ماه درمان شدم.بعد ۶ماه تنبلی تخمدان داشتم و منتظر نی نی بودم ک با دارو دوقلو باردار شدم   سختیهاااا کشیدم  الهی  نذار هیچ زنی حسرت بچه به دلش بمونه .❤
میشه بی بی چک اشتباه کنه؟

اره عزیزم چرا نشه

سازه دسته انسان هم اشتباه میکنه هم میسوزه هم خراب میشه از بین میره 

چند سیکلت زدی

پسر عزیزتر از جوووونم عشقم فدات شم خوش اومدی به زندگی من و بابایی ❤️ قربون لپای قشنگت بشم دنیاااااام 🌹

منم دیروز زدم منفی بود ولی من زودزدم همش به خودم دلخوشی میدم که زودزدم منفی شده..من پنحشنبه موعدمه اگرپریود دااااغون میشمااا 😔😔

کامل درکت میکنم

خداجونم ازت ممنونم بابت فرشته هایی که تودلم گذاشتی.ازت میخوام حفظشون کنی واسم و۹ ماه بخیربگذره.هزااااااران بارشکرت بابت این نعمت.خودت مواظب دوقلوهام باش❤
32 سیکل بود

امیدت بخدا باشه عزیزم

انشاالله اگر نشد ماهه دیگه خدا دامنتو سبز میکنه

درکت میکنم از ته دلم

پسر عزیزتر از جوووونم عشقم فدات شم خوش اومدی به زندگی من و بابایی ❤️ قربون لپای قشنگت بشم دنیاااااام 🌹
منم دیروز زدم منفی بود ولی من زودزدم همش به خودم دلخوشی میدم که زودزدم منفی شده..من پنحشنبه موعدمه ا ...

اره خیلی سخته ولی من هر ماه نزدک پری حداقل درد داشتم متوجه میشدم ک میخوام عادت بشم  اما الان هیچ نشونه ای ندارم ممکنه هورمونام به هم ریخته ؟؟

خدایا یاریم کن .. اگر چیزی شکستم "دل" نباشد
امیدت بخدا باشه عزیزم انشاالله اگر نشد ماهه دیگه خدا دامنتو سبز میکنه درکت میکنم از ته دلم

ممنون عزیزم انشاالله ولی خیلی سخته دعا کن

خدایا یاریم کن .. اگر چیزی شکستم "دل" نباشد
اره خیلی سخته ولی من هر ماه نزدک پری حداقل درد داشتم متوجه میشدم ک میخوام عادت بشم  اما الان هی ...

آره خب شاید

من چندروزه کلی علائم بارداری داشتم مثل حالت تهوع دردنوک سینه تیرکشیدن زیرشکم ولی همه میگن به علائم توجه نکن خیلی امکان خطا داره.

خداجونم ازت ممنونم بابت فرشته هایی که تودلم گذاشتی.ازت میخوام حفظشون کنی واسم و۹ ماه بخیربگذره.هزااااااران بارشکرت بابت این نعمت.خودت مواظب دوقلوهام باش❤
منم دیروز زدم منفی بود ولی من زودزدم همش به خودم دلخوشی میدم که زودزدم منفی شده..من پنحشنبه موعدمه ا ...

منم پنجشنبه موعددددمه....دیروز و پریروز زدم منفی شد... امروز و فردا هم میخوام بزنم.... اعصابم بهم ریختست😡

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩
2706