2726
عنوان

سوهان کشی بینی بعد از عمل جراحی...

763 بازدید | 7 پست

سلام

2 سال و 7 ماهه عمل کردم اصلاااااااا راضی نیستم فقط برام شده حسرت که ای کاش عجله نمیکردم و یه دکتر بهتر پیدا میکردم..

حسرت نگا کردن به دماغایی که عمل شدن و چقدر هم خوشگل شدن آلرژی نسبت به اینکه از عمل بینی صحبت میکنه و من سریع اون صحنه و اون پست و ترک میکنم...

بگذریم اتفاقیه که افتاده...

حالا میخوام برم سوهان کشی به دلیل اینکه همچنان اندازه یه عدس قوز بینی دارم همونی که قبل عمل بود و به خاطرش رفتم زیر تیغ جراحی...حالا نمیدونم چیکار کنم کسی تجربه این کارو خودش یا اطرافیانش داشته توضیح بده؟

و اینکه ازم عکس نخواهید معذورم...  

پیرشدم پیر تو ای جوونی...
بله هم با بی حسی انجام میشه هم بیهوشی که من با بیهوشی انجام دادم و عالی شد

دوره نقاهت داشت؟چند وقت؟کبودی هم داشتید دوباره؟

شما هم به خاطر قوز بینی سوهان کشیدید؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اگه مشکل مالی نداری یه دفعه برو پیش یه دکتر کار درست برات درستش کنه به این کابوست پایان بدی

منم بعد از عملم فکر میکردم بینیم خراب شده خیلی زجر میکشیدم میگفتم واای اومدم خلاص شم از دست بینیم ولی دوباره بلا شد افتاد به جونم به خاطر همینم درک میکنم چی میگی

اگه مشکل مالی نداری یه دفعه برو پیش یه دکتر کار درست برات درستش کنه به این کابوست پایان بدی منم بعد ...

متاسفانه شوهرم اجازه عمل مجدد و نمیده همین سوهان کشی هم به زور اجازه داده