2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سلام من دو ساله دارم،خییییییییلی راضی ام،اگه تو ۱۰ روز اول مشکلی پیش نیاد،دیگه اصلا پیش نمیاد،خیلی خوبه خدایی

خدایا ممنونم ازت که در مقابل تموم‌ نداشته هام بهم‌یه دختر دادی👸👸👸👸
منکه راضی نبود شوهرم میگفت انگار میخه توش خخخ در اوردم تازه اینم امکان بارداری هس چون جا ب جا میش

ن بابا شوهرت حس بدی داشته،وگرنه دستگاه توی واژن که نیس،توی رحم هس و هیچ تماس با آلت مرد نداره

سلام من دو ساله دارم،خییییییییلی راضی ام،اگه تو ۱۰ روز اول مشکلی پیش نیاد،دیگه اصلا پیش نمیاد،خیلی خ ...

تازه من از این دستگاه هایی که تو بهداشت میدن گذاشتم،بهترین روش هس،بعدم میری چک میکنی با سونوگرافی جاش اوکی باشه تمومه

تازه من از این دستگاه هایی که تو بهداشت میدن گذاشتم،بهترین روش هس،بعدم میری چک میکنی با سونوگرافی جا ...

همچینم راحت نیست من تو سونو گرافی اکی بود شیش ماه بعد جابه جا شده بود رفتم درش اوردم

همچینم راحت نیست من تو سونو گرافی اکی بود شیش ماه بعد جابه جا شده بود رفتم درش اوردم

والا من که اصلا اذیت نشدم و بعد ۲ سال مشکلی پیش نیومده(گوش شیطون کر)دکترم گفت مهم اولشه که خونریزی نکنی،با اینکه کمر درد شدید و جدیدا هم زلنو درد دارم ولی خب رعایت هم‌میکنم بهم فشار نیاد 

@7869zahra                 زهرا   دوست عزیزم         >    ایشون برای پسر گل شون     نیاز به مشاوره دارن        

اگر لطف کنی  کمک شون کنی   من ممنونت میشم           فدای تو دختر مهربون و گل

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد