2726

خدایا خودت مشکل اساسی زندگیمونم حل کن تا به خوشی مطلق دست پیدا کنیم😢💔

با وجود چنین وروجکی که ۹ روزشه من هر روز و شب دارم گریه میکنم 

خدایا خودت این یکی دوتا مشکل جگرسوز زندگیمونو حل کن💜🙏

اگه دوست داشتی یه صلوات بفرست واسمون🙏

لالایی غنچه ی پونه لالایی.بدون که شب نمیمونه لالایی..لالایی هر غمی که گفتنی نیست..همه دردای ما که گفتنی نیس..همه دردای ما که گفتنی نیست...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشالله مشکلت ب زودی بر طرف شه

میلیون ها سال است که زنان حامله میشوندوشکم هایشان میشود خانه ی موجودی دیگر ، میلیون ها سال است که آدم های دیگر شاهد بارداری و زاییدن زنان هستند اما هنوز هیچکس به آن عادت نکرده است ، نه خود زنان حامله نه  رهگذر ها ، مردم دوست دارند به زنان باردار لبخند بزنند و مراقبشان باشند ، انگار شکم های بزرگ و موجودات درونشان هیچ وقت عادی و تکراری نمی شوند . جدا چقدر عجیب است نفس کشیدن کسی زیر پوست تو .  چقدر عجیب است تماشای تکان خوردنش ، و چقدر عجیب است دلبسته شدن به موجودی که ساکن دنیای دیگر است ...🤰🤱🏿
2728
خدا حفظش کنه عزززیزم💐💐💐💐💐😘😘😘😘😘 قدمش خیر باشه انشالله خدا مشکلتونم رفع میکنه❤❤

ممنونم عزیزدلم💜

لالایی غنچه ی پونه لالایی.بدون که شب نمیمونه لالایی..لالایی هر غمی که گفتنی نیست..همه دردای ما که گفتنی نیس..همه دردای ما که گفتنی نیست...
انشالله مشکلت حل بشه پسر من پنج روزه شب شیر خورد باد گلو نزد الان دل درد داره فقط گریه میکنه

قطره نفخ میدی بهش؟من دیروز دکتر واسش نوشت

اخی عزیزم قدمش مبارک باشه. ماشالا چقدم مو داره. 

همه میگن😄💜

اما بعضی ها هم میگن شاید بریزه و جدید و کم پشت تر رشد کنه🤔😐

2706