1421
1389

خدایا خودت مشکل اساسی زندگیمونم حل کن تا به خوشی مطلق دست پیدا کنیم😢💔

با وجود چنین وروجکی که ۹ روزشه من هر روز و شب دارم گریه میکنم 

خدایا خودت این یکی دوتا مشکل جگرسوز زندگیمونو حل کن💜🙏

اگه دوست داشتی یه صلوات بفرست واسمون🙏

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لالایی غنچه ی پونه لالایی.بدون که شب نمیمونه لالایی..لالایی هر غمی که گفتنی نیست..همه دردای ما که گفتنی نیس..همه دردای ما که گفتنی نیست...

انشالله مشکلت ب زودی بر طرف شه

فقط 5 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میلیون ها سال است که زنان حامله میشوندوشکم هایشان میشود خانه ی موجودی دیگر ، میلیون ها سال است که آدم های دیگر شاهد بارداری و زاییدن زنان هستند اما هنوز هیچکس به آن عادت نکرده است ، نه خود زنان حامله نه  رهگذر ها ، مردم دوست دارند به زنان باردار لبخند بزنند و مراقبشان باشند ، انگار شکم های بزرگ و موجودات درونشان هیچ وقت عادی و تکراری نمی شوند . جدا چقدر عجیب است نفس کشیدن کسی زیر پوست تو .  چقدر عجیب است تماشای تکان خوردنش ، و چقدر عجیب است دلبسته شدن به موجودی که ساکن دنیای دیگر است ...🤰🤱🏿

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1401
خدا حفظش کنه عزززیزم💐💐💐💐💐😘😘😘😘😘 قدمش خیر باشه انشالله خدا مشکلتونم رفع میکنه❤❤

ممنونم عزیزدلم💜

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لالایی غنچه ی پونه لالایی.بدون که شب نمیمونه لالایی..لالایی هر غمی که گفتنی نیست..همه دردای ما که گفتنی نیس..همه دردای ما که گفتنی نیست...
1394
انشالله مشکلت حل بشه پسر من پنج روزه شب شیر خورد باد گلو نزد الان دل درد داره فقط گریه میکنه

قطره نفخ میدی بهش؟من دیروز دکتر واسش نوشت

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اخی عزیزم قدمش مبارک باشه. ماشالا چقدم مو داره. 

همه میگن😄💜

اما بعضی ها هم میگن شاید بریزه و جدید و کم پشت تر رشد کنه🤔😐

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1427

الهم صل علی محمد و آل محمد💜

الهم صل علی محمد وآل محمد💜

الهم صل علی محمد وآل محمد💜

عزیزم نگران نباش انشالله ب زودی مشکلت حل میشه امیییییین💜

تیــرماهـی اسـت دیگــر...کنـارش که مینشینـی چایـت ســـرد میشــود و دلـت گـــــــرم...  
یعنی فقط شلوارش که تا زیر بغلش کشیدی بالا ای خدااااااااااااااااا بخورش از طرف من     برا ...

خخخ

آره لباسش نازک بود گفتم بزار پایین شلوارشو تا نکنم و بکشم روی شکم و کلیه هاش😄😅

ممنونم‌گلم 

انشالله از خدا هرچی میخوای بهت بده💜💔

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1339