2733
2734
ازین کارا خجالت میکشم

براش تو ی برگه بنویس یا با پیام..بعدم هدیه و گل بخر عزیزم..اتفاقا با اینکار دنیا رو بهش میدی چون غافلگیر میشه

خدای مهربونم هزاران بار شکرت♥️یه صلوات واسه سلامتی خانوادم بفرستید دوست جوونیا لطفا..ممنونم😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دیشب با مامانم خیلی بد اخلاقی کردم  دلش صدباره شکست خدایا منو ببخش دعا کنین خدا منو ببخشه خ ...

عزیزم خواب ها نشانه هستن..شیر آب رو باز کن دستتو زیر آب بگیر بگو یا محمو خواب دیدم یا علی تعبیر کن.بعدم ی کوچولو ازش بگو و ی مقدار صدقه بده..ب دلت بد راه نده.خدا دوستت داره  زیاد ک با خواب بهت هشدار میده و خودت عذاب وجدان میگیری

خدای مهربونم هزاران بار شکرت♥️یه صلوات واسه سلامتی خانوادم بفرستید دوست جوونیا لطفا..ممنونم😍

پدر شوهرم با مادر شوهرم دعوا کرده بود مادرشوهرم روتنها گذاشته بود اومده بود شهر...

شوهرممیگفت برم به بابام تشری یا یه چیزی حرفی بزنم...

بابام بهش گفته بود علیرضا من واسه بابام دلم یه ذره شده شاید بابات ده سال شایدم یک رروزدیگه زنده باشه اذیتش نکن بعدا خودت پشیمون میشی....

بابابزرگم تو یه شهر دیگه تو یه بیمارستان فوت شد از بسبابام میرفته و میومده تو راه تصادف میکنه باباش قسمش ميده دیگه نیا...

بابام میگه هنوز میگم چرا بیشتر کنار بابام نموندم

سلام دوستان میشه برا مشکل هشت ساله من دعا کنید که خدا بهترین مصلحتش روسمتم بفرسته
2738
منم میدم نمیدونی چی بود  بیدار شدم یه ربعه نشستم نمیخوام تکون بخورم

یه روز از خواب بیدار شدم دیدم کلییی میسکال دارم باز گوشیم زنگ میخوره برداشتم دیدم دوست مادرمه خیلی هراسونه گفت سلام فلان جان خوبی پسرت شوهرت همه خوبن؟ گفتم آره خاله جان چی شده حالا سه چهار روز  از دعوامون گذشته بود بعد گفت من چند شب خواب دیدم که یهو تک تک وسایل خونه همه چیزتو داری از دست میدی و همش ناراحتی و نگرانی که تا دیشب خواب دیدم توی یه دشته هستی شوهرتو بچت دارن بازی میکمم یهوسیل اومد هردوشونو داره آب میبره تو کمک میخوای کسی کمکت ممیکنه...بعد گفت من این صحنه رو دییدم اومدم گفتم توروخدا این بچه و واین آقا نوه و داماد دوستمن کمکش کنید اما همه بی تفاوت رد میشن  وهردو توولمون میزدیم... تا این که یه آقتیی اومده گفته این سیل نیست اشک چشمه که .... از همون روز راستش از مادرم بیشتر بدم اومد  یعنی با عث آزارم شده بعد یکی دیگه چنین خوابیم باید ببینه؟؟اونم نقطه ضعف من که پیرمو شوهرم هستن😞😞😞ول ازش معذرت خواستم و دیگه هواسم بود ناراحتش مکنم ولی ایشون همچنان از آب گل آلود ماهی میگیره از سکوتم🤦‍♀️