2733
2734
عنوان

بیقراری بچه

57 بازدید | 6 پست

سلام بچه ها پسرم از دیشب بیقراره همش گریه میکنه ۸ ماهشه واقعا نمیدونم چشه اخه دماغشم گرفته  گلوش درد میکنه دندون میخواد در بیاره دلش درد میکنه چون وقتی میخوابه خیلی کلافس اعصابم خورد شده 

ویروس جدید سرماخوردگی اومده لعنتی همه رو گرفتار کرده، منم پسرم هم سرما خورده هم دندون درمیاره☹️ جفتش ...

وااای خدااا تازه سرما خورده بود دوباره یعنی چه بد اخه هواهم معلوم نیست صبحا سرده سرد من استین بلند تنش میکنم دوباره ظهر گرم خیلی سخته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وااای خدااا تازه سرما خورده بود دوباره یعنی چه بد اخه هواهم معلوم نیست صبحا سرده سرد من استین بلند ت ...

نه بابا ویروسه دکتر بمن گفت تا خوبه خوب نشده باید تو خونه بستریش کنی، الان یکهفتس حتی نزاشتم بره تو‌بالکن، 

2728
نه بابا ویروسه دکتر بمن گفت تا خوبه خوب نشده باید تو خونه بستریش کنی، الان یکهفتس حتی نزاشتم بره تو‌ ...

ای بابا طفلک بچه 

بچه ی من ک وقتی میریم بیرون مثه این زندانی ها ک ازاد شده میمونه خیلی خوشحال میشه و اذیت میکنه 😂😅