2737
2734
عنوان

باطل سحر

| مشاهده متن کامل بحث + 21817 بازدید | 140 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ن اصلا 

ولي فك نميكنما

البته من اعتقادي ندارم زياد ب اين چيزا اما من ي مدت درگيري هاي وحششتناكي داشتم از همه نظر دقيقا همون تايمي ك نامزد كردم و تا ٣، ٤ ماه بعداز جدايي هم اين درگيري هاي عجيب و غريب برام ادامه داشت

من شراب شششديدا دوست دارم و بي نهايت براي خانوما مفيده

حتما باید حضوری باشه

نمیدونم باید باهاش صحبت کنی شاید بتونه تلفنی هم مشکلتو حل کنه

خدایا هزااااران بار شکرت بازم معجزه تو بهمون نشون دادی مرسی که هیچوقت دست رد به سینم نزدی الحمدولله
2738
ولي فك نميكنما البته من اعتقادي ندارم زياد ب اين چيزا اما من ي مدت درگيري هاي وحششتناكي داشتم از هم ...

یه دعا نویس میگفت طرف مشروب بخوره هیچی بهش اثر نمیکنه نمیدونم والا . 

لایک نکن دوست عزیز ❤

استارتر مشکلت با دعانویس و این حرفها برطرف نمیشه. دعانویسها کارو بدتر میکننن.

سایت طب روحانی رو برو بخون. یه سایت معتبر دراین زمینه هستش. با مشاوره های مذهبی شون پیام بده و مشکلت چندماهه انشالله حل میشه

میشه اگه قابل اعتماده ب منم بدین 😥😥😥

من ازچشمام بیشتر بهش اعتماد دارم,,, چون دیدم بت عینه چه کارهایی انجام داده,,, از باز کردن بخت دختر مجرد تا باردار شدن زنای متاهل و سربه راه کردن مرد زندگی و حتی درمان سرطان

خدایا هزااااران بار شکرت بازم معجزه تو بهمون نشون دادی مرسی که هیچوقت دست رد به سینم نزدی الحمدولله
اگه میخوای مشکلت حل بشه و از ریشه واقعا کنده بشه و دلت اروم بگیره و واقعا نیت صاف و پاکی داری من میت ...

جددی؟ب منم معرفی کن ..مرسی

خدای مهربونم هزاران بار شکرت♥️یه صلوات واسه سلامتی خانوادم بفرستید دوست جوونیا لطفا..ممنونم😍
جددی؟ب منم معرفی کن ..مرسی

حتما فقط لطفا منو به دوستانتون اضافه کنید که شماره تماسشو براتون بزارم چون دلم نمیخواد کسی خدای نکرده مزاحمتی برای این خانم محترم ایجاد کنه

2706