2733
2734

هرروز ک میگذره ترسم بیشتر میشه

خشونت علیه زنان ؛  همیشه یک چشم کبود    و دندان شکسته    و دماغ خونی نیست!                  خشونت اضطرابی ست که در جان زن است؛ که فکر میکند باید     لاغرتر باشد،  چاق تر باشد،  زیباتر باشد،  خوشحال تر باشد،  سنگین تر باشد،  خانه دارتر باشد،  عاقل تر باشد!                        خشونت آن چیزی است که زن نیست و فکر میکند باید باشد.                                                         خشونت آن نقابی است که زن به صورتش میزند تا خودش نباشد تا برای مرد کافی باشد...

نگران نباش سوره انشقاق بخون زیاد

خیلی راحته اگه بترسی بدتره

ماما همراه با خودت ببر

درد زیادش فوقش نیم ساعته

ببین قدیمیا تو خونه زایمان میکردن حالا ک بیمارستانه با کلی اسایش

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

من ک عاشق طبیعی زایمان کردنم

از چیش می‌ترسی

برو تو دلش

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من ک عاشق طبیعی زایمان کردنم از چیش می‌ترسی برو تو دلش

اخه وقتی معاینه لگنش انقد درد داره اون چیه دیروز معاینه لگن کرد  اذیت شدم ترسم بیشتر شد 

خشونت علیه زنان ؛  همیشه یک چشم کبود    و دندان شکسته    و دماغ خونی نیست!                  خشونت اضطرابی ست که در جان زن است؛ که فکر میکند باید     لاغرتر باشد،  چاق تر باشد،  زیباتر باشد،  خوشحال تر باشد،  سنگین تر باشد،  خانه دارتر باشد،  عاقل تر باشد!                        خشونت آن چیزی است که زن نیست و فکر میکند باید باشد.                                                         خشونت آن نقابی است که زن به صورتش میزند تا خودش نباشد تا برای مرد کافی باشد...

بی خیال 

کی میگه سز عوارض داره 

عوارض طبیعی که بیشتر بود 

منم با این افکار دل خوش کن رفتم طبیعی زایمان کردم دیگه هرگز همچین اشتباه بزرگی رو محتمل نمیشم 😤

☘️⚖️تعادل قانون طلایی زندگی ⚖️☘️
بار اوله؟ 

اره اولیه...دهانه رحمم هنوز بسته است کامل 

2738

سزارین چه عوارضی داره،،، هیچی نداره، اگه بخوای اونقدر ریزبین باشی که خب طبیعی بدتره، اتفاقا سزارین از سخت ترین عمل ها برای پزشکان و بنظرم راحتترین عمل برای خانمهاس، هر عملی سختی و درد داره ولی منکه واقعا راضی بودم سزارین با بی حسی، بعدش بلافاصله بچمو بغل کردمو شیر دادم، همون شب هم‌ بلند شدمو راه افتادم فرداش استراحت کردم و از پسفرداشم تمام کارامو خودم انجام‌ دادم

بی خیال  کی میگه سز عوارض داره  عوارض طبیعی که بیشتر بود  منم با این افکار دل خوش ...

چرا ابجی ..‌طبیعی برات چ عوارضی داشت؟

من که سزارین شدم خیلی هم راضی بودم فقط اگه سز شدی حتما قبل اینکه اتاق عمل بری پمپ درد بگیر بعد عمل واست وصل کنن البته درد طبیعی رو کشیدم اما بچم نشسته بود اصلا جابه جا نمیشد

فقط 17 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای شادی روح مادرم یه صلوات بفرستین، ممنونم💔
چه عوارضی گلم؟

به خاطر بخیهام دو بار رفتم اتاق عمل رحمم یکم افتادگی پیدا کرد هنوز ک هنوز تحت نظر دکتر هستم اصلا نمیتونم زیاد بشینم هنوز ک هنوزه اگه زمان ب عقب برگرده هیچوقت طبیعی نمیخام

سزارین چه عوارضی داره،،، هیچی نداره، اگه بخوای اونقدر ریزبین باشی که خب طبیعی بدتره، اتفاقا سزارین ا ...

شخصی رفتی ابجی؟

2706